החלום שהתגשם לילד שאיבד את אמו

קפטן בית"ר ירושלים הגיע למועדון הישוב נופים והפתיע את אופק מנטקה שחגג בר מצווה רק 10 חודשים לאחר שאמו סיוון נהרגה בתאונת דרכים.

ערוץ 7 , ל' בתשרי תש"פ

חתן בר המצווה עם קפטן בית"ר ירושלים וראש המועצה
חתן בר המצווה עם קפטן בית"ר ירושלים וראש המועצה
צילום: רוית גרוס

לצלילי "אני אוהב אותך בית"ר ירושלים" נכנס עידן וורד, קפטן בית"ר ירושלים, למועדון הישוב נופים בשומרון, והפתיע את אופק מנטקה שחגג בר מצווה רק 10 חודשים לאחר שאמו סיוון נהרגה בתאונת דרכים קשה.

מי שהזמין את עידן וורד היה ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שהחליט להפתיע ולשמח את אופק באחד הימים החשובים בחייו.

"הגענו לכאן אנשים מנופים ומהשומרון וכולנו מאוד אוהבים אותך ומאמינים בך, אתה גדלת בנופים בשומרון, ואני בטוח שמהכוחות שספגת כאן כולנו יודעים ומאמינים שתגיע רחוק. שמענו שאתה אוהב את בית"ר אז גם בית"ר אוהבים אותך. אני שמח להזמין את קפטן ביתר ירושלים עידן וורד", אמר דגן. וורד נכנס, העניק לאופק מתנה, והצטרף לריקודים עם המשפחה והקהילה ואף הרים את אופק על הכתפיים.

את חגיגות בר המצווה ארגנו הישוב נופים המועצה אזורית שומרון והמשפחה. בר המצווה החלה בקריאת התורה בבית הכנסת בבוקר והסתיימה בפגישה המרגשת עם קפטן בית"ר ירושלים, בסעודת המצווה בסיום השבת. באירוע נשא דברים גם רב הישובים יקיר ונופים הרב אהרון כהן.

גיסו של אופק, דביר, בירך בשם המשפחה ואמר: "אין לנו מילים להודות לכם. זה אירוע מרגש מאוד עבורנו". קפטן ביתר ירושלים אמר לאופק, "אנחנו אוהבים אותך באנו לשמח אותך. ואנחנו מחכים לראות אותך אצלנו".