הפועל ת"א נגד אוהדיה

הרוחות סוערות במועדון הכדורגל של האדומים מת"א לאחר מחאת האוהדים באימון האחרון ביום שישי בו דרשו את פיטוריו של המאמן ניסו אביטן

נרי וייס , ד' בחשון תש"פ

ניידת משטרה (אילוסטרציה)
ניידת משטרה (אילוסטרציה)
צילום: iStock

להנהלת מועדון הכדורגל של הפועל תל אביב נמאס. אחרי שנים ארוכות בהן חלקים גדולים של אוהדיהם מתנהגים באלימות כלפי אוהדי קבוצות אחרות, הפעם האלימות מופנת כלפי מאמן הקבוצה והשחקנים ובהנהלת המועדון מסרבים לעמוד מנגד סוף סוף.

התוצאות הרעות שעל כר הדשא בדמות ניצחון אחד בלבד בכל המפעלים עד כה העונה, עושה את שלו.

אחרי אימון סוער ביום שישי האחרון אליו הגיעו כ-100 אוהדים והחלו לקלל ולאיים את המאמן ניסו אביטן ואף נהגו באלימות כלפי השחקנים עצמם, הערב (מוצאי שבת) יצאה הפועל תל אביב בהודעה לא רגילה כנגד אותם אוהדים.

"מועדון הכדורגל הפועל תל אביב מגנה בכל תוקף את התנהגות חלק מאוהדי הקבוצה, אשר חצו קווים אדומים באימון, כאשר הביעו את מחאתם בצורה אלימה המנוגדת לחוק. מחאה היא לגיטימית, כל עוד אינה חוצה קווים אדומים ועוברת את הגבול. חלק מאוהדי הקבוצה שהגיעו למתחם, גרמו לנזק רב המוערך באלפי שקלים, תקפו בסיום האימון את המאמן ניסו אביטן ושחקני הקבוצה ולא רחוק היום שידווח על פצועים ואף גרוע מכך", כתבו בהודעתם הנהלת האדומים.

בהנהלת המועדון שבמשך השנים מיעטה לגנות את התנהגותם האלימה של חלק מאוהדיה, אמרו עוד כי "לא נסבול גילויי אלימות כנגד אנשי המועדון ולא פגיעה ברכושם, או במתחם האימונים. אנו עמלים לאתר את אותם אנשים שנהגו באלימות וכשפורעי החוק יאותרו, המנוי שלהם יישלל, שמותיהם יועברו למשטרה ויוגשו נגדם תביעות. אנו מתריעים בפניכם, כי כל אוהד שיביע את מחאתו בצורה אלימה, פגיעה ברכוש וכו', לא נהסס להגיש נגדו תביעה אזרחית וכספית - ולערב בכך את משטרת ישראל".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il