חדר בריחה לבילוי המנצח

חדרי הבריחה הולכים וצוברים תאוצה בעולם וגם בארץ

תוכן שיווקי , ה' בחשון תש"פ

חדר בריחה
חדר בריחה
צילום: אייסטוק

מאז שהופיעו לראשונה לפני כעשור, חדרי הבריחה הולכים וצוברים תאוצה בעולם וגם בארץ. הישראלים הסקרנים אוהבים לפתור חידות וליהנות מזמן איכות עם המשפחה והחברים.

לשם ההנאה, כל מה שצריך הוא חדר בעל קונספט מסוים, שורה ארוכה של אתגרים וזמן מוגבל (60 דקות בדרך כלל) כדי לצאת ממנו. חדר בריחה מתאים למגוון רחב של אירועים חברתיים, כאשר הבולט שבהם הוא ערב חברה לעובדים.

מדוע כדאי להזמין מקום לחדר בריחה בערב צוות?

מתלבטים מה לעשות באירוע החברה שלכם? לא יודעים איך לגבש עוד יותר את הצוות הקטן שלכם? חדר בריחה בראשון לציון הוא האטרקציה המושלמת מכמה סיבות:

בילוי שבו כולם ירצו להשתתף – חדר בריחה רווי חידות וחוויות, וכמעט כל העובדים מוכנים להשתתף בו – החל ממנהל החשבונות ועד למתכנת הגיקי שיוציא אתכם מהחדר תוך 20 דקות בלבד.

מנהלים לשעה אחת – פעמים רבות בחדר בריחה הגבולות בין המנהלים לעובדים אינם ברורים. מישהו צריך לקחת את הפיקוד ולחלק את כולם לצוותים כדי לסיים כמה שיותר מהר. וזה לא חייב להיות המנהל לשם שינוי, אלא גם עובד שפתר כבר כמה חדרי בריחה בעבר.

עבודת צוות – אין דרך טובה יותר ללמוד על עבודת צוות מחוץ לארבעת קירותיו של המשרד מאשר השתתפותם של כל העובדים בחדר בריחה. כי יש חידות ורמזים שפשוט אי אפשר לפתור לבד.

עורכים הצבעה – כדי שכולם יוכלו ליהנות באירוע החברה, כדאי לערוך הצבעה עבור העובדים ולתת להם לבחור את החדר. אז איזה חדר ייבחר ברוב קולות? האם זה יהיה חדרו של הודיני, אמן הבריחות המפורסם? או אולי דווקא חדרם של אבירי השולחן העגול שיחזירו את כל צוות העובדים לימי הביניים?

איך מכינים את הילדים לחדר בריחה

חדרי בריחה אינם מתוכננים רק למבוגרים, אלא גם לילדים. למעשה, קיימים חדרי בריחה לילדים איכותיים בראשון לציון שיכולים להעניק לצעירים את המענה הטוב ביותר לפעילות מגוונת ועשירה. אך לפני שאתם מביאים את הילדים, מומלץ להכין אותם מראש, בייחוד אם הם מעולם לא היו בחדר בריחה מקודם.

אם מדובר בילדים פעילים במיוחד, יש להדגיש את העובדה כי אתם מגיעים למקום ציבורי העומד לשימושם של רבים. ניתן גם לערוך סימולציות קטנות ולארגן עבודות צוות בדמות משחק עבור הילדים, כך שהם יתרגלו לעבוד כצוות גם בחדר הבריחה.

לבסוף, חשוב להגיע לחדר בריחה עם הרבה אנרגיות ומצב רוח טוב. וגם אם הילדים לא יצליחו לפתור את הכול בפעם הראשונה ולצאת מהחדר תוך 60 דקות, תמיד יש הזדמנות נוספת.