פ"ת: דפיברילטור בניידות שיטור עירוני

פקחי השיטור העירוני בפתח תקווה עברו קורס נאמני חיים של מד"א והם מהווים מכפיל כוח משמעותי לפעילות הצלת החיים ברחבי העיר

ערוץ 7 , ו' בחשון תש"פ

הטקס. אתמול
הטקס. אתמול
צילום: דוברות מד"א

שני מכשירי דפיברילטור של מד"א הוצבו אתמול (ראשון) בניידות השיטור העירוני של עיריית פתח תקווה.

בטקס השתתפו מ"מ ראש העיר אוריאל בוסו, מנהל אגף הביטחון בעירייה יריב סנדלון, מנהל שיטור עירוני פתח תקווה הדר ארדיטי, מנהל מרחב ירקון במד"א חיים דורי וסגנו אביחי חדד.

במסגרת הכשרתם, עברו פקחי השיטור העירוני בפתח תקווה קורס נאמני חיים של מד"א והם מהווים מכפיל כוח משמעותי לפעילות הצלת החיים ברחבי העיר. פעילות זו נעשית תוך שיתוף פעולה פורה בין העירייה למד"א, ובעידודו של ראש העיר מר רמי גרינברג.

מנהל מרחב ירקון במד"א, חיים דורי, אמר "אני מבקש להודות לעיריית פתח תקווה בראשותו של מר רמי גרינברג, על שיתוף הפעולה עם מד"א למען הצלת חיים. הצבתם של הדפיברילטורים מהווה אמירה חד משמעית של העירייה, אשר נותנת דגש לנושא השמירה על חיי תושביה, ופועלת בנושא. אנו במד"א כמובן מברכים ושמחים לקחת חלק בכך".

מ"מ ראש העיר פתח תקווה וממונה חירום וביטחון בעירייה, אוריאל בוסו, ציין "כמתנדב בארגון וכיו"ר אגף הביטחון אני שמח מאוד על שיתוף הפעולה השוטף של אגף הביטחון והחירום העירוני עם מד"א, שיתוף פעולה שמציל חיים, ורוצה להודות לארגון מגן דוד אדום על התרומה המיוחדת, שללא ספק תמשיך להניב שיתופי פעולה לטובת תושבי העיר ולמען הצלת חיים"