טרור תקשורתי

אם העמותה של הרב פירר תצליח להגדיל את הכנסותיה, נבלום מעט את התפשטות הטרור הרדיקלי בחסות ליברליזם מזויף.

ח"כ ישראל אייכלר , ח' בחשון תש"פ

ישראל אייכלר
ישראל אייכלר
צילום: קובי ריכטר/TPS

מי שמכיר את שיטות הטרור הרדיקלי העולמי, הנושא דגל הליברליזם והשוויון, בשיטות הקומוניזם של תקשורת מגוייסת להשתקת המונים, מבין שהרב פירר הוא רק סמל המוסר, נגדו הם נלחמים.

מי שרוצה שהרוע הקיצוני, לא ינצח את עולם החסד והחמלה, שיתרום לעמותה של הרב פירר. זו הדרך לגונן על ערכי המוסר מפני ארגוני הליברליזם עתירי הפרסום.

אסור לשתוק. דווקא עכשיו חייבים לתרום לכל מי שיעזור ויעצים את כוחם של הנשים הטובות והאנשים הטובים, העוסקים בעזרה לחולים ולנזקקים. נגדם יש טרור תקשורתי גלובלי, שמטרתו לשלוט בערכי המוסר האנושי בדרכי פחד ואימה.

נמשיך לקיים את המוסר האלקי והאנושי של חסד ורחמים ולא ניכנע לכופים את ערכי האלימות התקשורתית שלהם.

כפי שכבר אמרתי בתחילת המערכה, אלפי נשים וגברים, בני אדם באשר הם, נעזרים כבר 40 שנה באיש החסד הרב אלימלך פירר. הרב מכבד אנשים ללא קשר למוצאם, תרבותם, השתייכותם, ומכבד את החברה כולה בפועליו. זה השוויון האמיתי בין אישה וגבר, קשיש וילד.

לבלרים ולוחמי שלטון הרוע הנושאים לשווא את שם השוויון, לא יצליחו להכתים עשייה שוויונית זו. הרב פירר מהווה מגדלור ודוגמה לפעולות החסד, ההצלה והרפואה שהחברה החרדית מעורבת בה יחד עם אנשים טובים באשר הם.

אחרי שאירוע ההתרמה בוטל יש לעשות הכול כדי להכפיל ולשלש את הכנסות הארגון החשוב הזה. אם נראה לארגוני הרוע האנושי, שבגלל פעילותן הנבזית הגדילה העמותה של הרב פירר את הכנסותיה נוכל לבלום מעט את התפשטות הטרור הרדיקלי בחסות ליברליזם מזוייף.

לאתר עזרה למרפא