נבחרת ישראל מגשימה חלומות

רגע לפני שהיא עולה לשחק מול נבחרת פולין, אירחה נבחרת הכדורגל של ישראל ילדים חולי סרטן מעמותת חיינו שחלמו לפגוש את השחקנים מקרוב

נרי וייס , ט"ז בחשון תש"פ

מאיר ספקטור וקפטן הנבחרת נאתכו
מאיר ספקטור וקפטן הנבחרת נאתכו
צילום: עמותת חיינו

מנצחים ביחד. במוצאי השבת הקרובה יעלו על כר הדשא באצטדיון טדי שבבירה, שחקני נבחרת ישראל בכדורגל כשאלה ישחקו מול נבחרת פולין במסגרת מוקדמות יורו 2020.

אל המשחק שיהיה המשחק הביתי האחרון של הנבחרת הישראלית בקמפיין מוקדמות זה, יגיעו עשרות אלפי אוהדים מתוך רצון לצפות בשחקנים הישראלים מקרוב ככל הניתן, במשחק שהיה נתון בספק בקיומו ובמיקומו לאור המצב הביטחוני ששרר במדינה.

ההתאחדות לכדורגל אף הזמינה למשחק הנבחרת כ-2,000 מילדי ותושבי עוטף עזה, זאת בעקבות האירועים הביטחוניים בשבוע האחרון, אך מי שזכו כבר לצפות בשחקנים הישראלים מקרוב ממש היו ילדים חולי סרטן המלווים על ידי עמותת "חיינו".

הילדים החמודים חלמו לפגוש את שחקני נבחרת ישראל בכדורגל, לשוחח איתם על הקריירה, לצפות באימון שלהם, להצטלם ולקבל מהם כוחות שיחזקו אותם בהתמודדות עם המחלה הארורה עד שינצחו אותה כמו אלופים.

בעמותת חיינו החליטו להגשים לילדים את החלום לקראת חג החנוכה בו קורים ניסים ונפלאות, ובמקום לחלק מעות - החליטו להגשים את המשאלות.

המפגש התקיים בסיוע עמותת 'הגשמת חלום' והוא פתח את פרויקט "מאירים משאלה" של עמותת 'חיינו' אשר מגשים למאות ילדים חולי סרטן את בקשתם בחג החנוכה.

ילדיי עמותת חיינו בביקור באימון הנבחרת
צילום: עמותת חיינו

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il