האיחוד הלאומי מצדיע לתושבי הדרום

הנהגת מפלגת האיחוד הלאומי סיירה בעוטף עזה וביישובי הדרום. "העורף נותן לכולנו את הגב לפגוע באויבים שלנו באופן מדויק וכואב''.

חזקי ברוך , ט"ז בחשון תש"פ

האיחוד הלאומי מצדיע לתושבי הדרום
האיחוד הלאומי מצדיע לתושבי הדרום
צילום: דוברות האיחוד הלאומי
הנהגת מפלגת האיחוד הלאומי, בראשות שר התחבורה בצלאל סמוטריץ', יצאה לסיור בעוטף עזה וביישובי הדרום.

הסיור, שאליו התלוו יו"ר הסיעה ח"כ אופיר סופר, מנכ"ל המפלגה יהודה ולד ונציגים מונציפליים, נפתח במועצה האזורית חוף אשקלון, שם נפגשו עם ראש המועצה איתמר רביבו.

בהמשך הגיעו לאשקלון, נועדו עם ראש העיר תומר גלאם ואז ביקרו במרכז המבקרים של מוזיאון גוש קטיף בניצן.

את הסיור סיימה הנהגת המפלגה בעיר שדרות יחד עם ראש העיר אלון דוידי ומפקד אוגדת עזה תא''ל אליעזר טולדנו. נציגי האיחוד הלאומי גם סיירו ברחוב שבו נפגע אחד הבתים וכן בישיבת ההסדר בשדרות בראשות הרב דוד פנדל.

יו"ר המפלגה השר סמוטריץ' סיפר ''ירדנו לעוטף ישראל כדי להיות עם העורף האיתן שנותן לכולנו את הגב לפגוע באויבים שלנו באופן מדויק וכואב. אנחנו איתם היום וכמובן מגויסים לעבוד למענם. אבל היום באנו בעיקר כדי להצדיע לגיבורים שמחזיקים את מדינת ישראל על גבם כבר שנים רבות מדי״.

ח"כ אופיר סופר שיבח את החוסן של תושבי הדרום והדגיש ״אני יוצא מחוזק ונפעם מסיור בדרום הארץ, מהמפגש עם התושבים הגיבורים וההנהגה המקומית. כולנו ריקמה אנושית אחת חיה, ואנחנו נסייע ונפעל בכל כוחנו לחיזוק יישובי עוטף עזה לאורך כל השנה, בכדי לאפשר לתושבים לחיות חיים סדירים ובריאים כמו כל אזרחי מדינת ישראל״.

מנכ"ל המפלגה יהודה ולד: ״הסיור של המפלגה מתקיים בעוטף ישראל ביום אחרי שהוכרזה הפסקת האש מתוך ההבנה שהכרעה בדרום לצערנו עדיין לא הושגה. החיבור, הדאגה והמחוייבות שלנו לתושבי הדרום אינה תלויה רק באתגרים הביטחוניים אלא מתוך רצון לחזק ולפתח חבל ארץ זה כמשימה לאומית".