הישג גדול לספורט בבנימין

לאחר שזכו במקום הראשון במחוז ירושלים, בנות נבחרת הכדורעף של אולפנת עפרה רשמו את הישג השיא שלהן כשהעפילו לרבע גמר האליפות הארצית

נרי וייס , כ"ג בחשון תש"פ

הפועל אולפנת עפרה - בנימין על המפה
הפועל אולפנת עפרה - בנימין על המפה
צילום: אולפנת עפרה

בנימין על המפה. מועצה אזורית מטה בנימין נחשבת למועצה האזורית הגדולה ביותר בארץ מבחינת סך תושבים והמשמעות של זה היא הצלחה במספר רב של תחומים - אישיים וקבוצתיים.

כמו בלא מעט תחומים, גם בספורט מובילה בנימין במספר קטגוריות - החל מאגרוף תאילנדי בו זכו לאחרונה בני משפחת גורדון מהיישוב שילה באליפות העולם ועד לענף הריצה בו ניפצה אדווה כהן מגבעון החדשה את השיא הישראלי.

כעת אל ההישגים והשיאים מצטרף גם הישג קבוצתי אדיר השייך לנבחרת אולפנת עפרה בכדורעף.

הנבחרת המאומנת על ידי תמי המאיר מכוכב השחר, הגיעה לאחרונה לשלב רבע גמר אליפות הארץ בכדורעף ונמנית כיום על 8 הקבוצות הטובות ביותר בארץ בתחומן.

מדובר בהישג גדול למדי כאשר אלה החלו את דרכן באליפות מחוז ירושלים לנערות ולאחר שסיימו אותו במקום הראשון, העפילו אל האליפות הארצית.

בדרכן לשלב רבע הגמר גברו בנות האולפנא, חברות קבוצת 'הפועל אולפנת עפרה', על יריבותיהן מאור יהודה, ראשל"צ, חדרה וקריית אתא.

בעוד שבועיים תארחנה קבוצת הבנות את אלופת הארץ בכדורעף, מכבי מוסינזון מהוד השרון, באולמן הביתי שבעפרה למשחק אחד על הכרטיס לשלב חצי הגמר.

באולפנא שיבחו את הבנות על ההישג כשאמרו: "כל הכבוד לשחקניות! צוות האימון והאולפנא גאים בכן והרבה הצלחה בהמשך".

ישראל גנץ, ראש המועצה ברך אף הוא על ההישג הספורטיבי והקבוצתי הנהדר כשאמר כי "ההשקעה בספורט דרך הנחלת ערכים ומצוינות משיגה תוצאות בשטח".

לדברי גנץ, "ההישג הגדול של בנות אולפנת עפרה מצטרף לשורת הישגים נאים היוצאים בתקופה האחרונה מבנימין בתחום הספורט. ישר כח לבנות על ההצלחה בליגת הכדורעף והצבת חבל בנימין על המפה הבכירה של הספורט הצעיר בישראל".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il