לא ניתן לשקר לנצח

הרדיפה שנועדה להפיל ראש ממשלת ימין באמצעות שיטות פסולות ואנטי דמוקרטיות, הצליחה להוציא רפש עצום שהתפשט כמעט בכל מקום בחברה שלנו

שר התקשורת דודי אמסלם , כ"ד בחשון תש"פ

דודי אמסלם
דודי אמסלם
צילום: קובי ריכטר/TPS

את ראש הממשלה בנימין נתניהו אני מכיר עשרות שנים. מאז נבחרתי לכנסת נחשפתי מקרוב לאישיותו המדהימה, בעבודה המשותפת לצידו גיליתי את ההקרבה הבלתי מתפשרת שלו למען המדינה, אבל בעיקר את הנחישות העצומה שלו להוביל את ישראל למקום הטוב ביותר שאפשר.

הפערים העצומים בין העשייה הבלתי נתפסת של ראש הממשלה למען המדינה ואזרחיה, לבין ההתמודדות היום-יומית מול הרדיפה האובססיבית אחריו ואחרי בני משפחתו, הפכו את כולנו לחברה חצויה ומבולבלת ולצערי הרדיפה הזו שנועדה אך ורק להפיל ראש ממשלה מהימין באמצעות שיטות פסולות ואנטי דמוקרטיות, הצליחה להוציא רפש עצום שהתפשט כמעט בכל מקום אפשרי בחברה שלנו.

אתמול ישבתי בסלון ביתי, כמו כל אזרחי ישראל וצפיתי בדבריו של ראש הממשלה נתניהו. האמת, התרגשתי מאוד מהדברים שיצאו מדם ליבו וכן, גם מרגעי השבר הקטנים שאפילו אדם חזק ועצמתי כמו נתניהו לא יכול היה לעצור.

בסוף, ואת זה אולי כולנו שוכחים, מדובר באדם עם רגשות, איש משפחה שנאלץ לראות בצער רב את הסבל העצום שנגרם לרעייתו וילדיו ולא פחות חשוב, לחברה שלנו שהיתה תמיד סמל לאחדות וחברות אמיתית.

עכשיו זה בהחלט המבחן האמיתי של כולנו, יש פה מדינה, יש פה אחריות עצומה וזה בדיוק הזמן והמקום לתת לראש הממשלה את הכבוד הראוי להוביל את המדינה, להילחם על חפותו ולהוכיח לכולם שנעשה כאן עוול גדול שפגע כמעט בכל אחת ואחד מאיתנו.

דווקא בימים אלה שמנסים לייצר חוסר וודאות, אנחנו עדים לאהבה העצומה שהציבור בישראל רוחש לראש הממשלה בנימין נתניהו ואין לי ספק שגם את הימים האלה נעבור בשלום ונחזיר בקרוב מאוד את השפיות ואת אהבת החינם למדינתנו היקרה ואהובה.

לא ניתן לשקר לנצח.