א"ק זומנה לעדות נוספת במשטרה

א"ק, הצעירה שעל פי הסדרה 'צל של אמת' הודתה לכאורה ברצח תאיר ראדה, זומנה לעדות במשטרה. זאת על אף הרשעתו של רומן זדורוב במעשה.

ערוץ 7 , כ"ח בחשון תש"פ

תאיר ראדה ז"ל
תאיר ראדה ז"ל
צילום: פלאש 90

רומן זדורוב אמנם הורשע בכל הערכאות ונקבע כי הוא שרצח את תאיר ראדה ז"ל, ואולם על פי דיווח באתר YNET המשטרה זימנה לעדות את א"ק, הצעירה שבסדרה 'צל של אמת' נטען כי היא זו שביצעה את הרצח על פי עדותו של בן זוגה בעבר.

על פי הדיווח, הרקע לזימון הוא תצהיר שהגישה א"ק לבית משפט, במסגרת תביעה אזרחית שהגישה נגד אחת מחברותיה לשעבר.

"זכור לי שבעקבות לחץ שהפעילה עליי הנתבעת, אמרתי לה דברים על מעורבות שלי כביכול ברצח תאיר (דבר שכמובן מנותק מהמציאות), אך אינני זוכרת מה היה תוכן הדברים המדויק" - נכתב באותו תצהיר.

האתר מביא את תמלול חקירתה של א"ק שבראשית עדותה התכחשה לטענותיו של חברה לשעבר כאילו הודתה בפניו שהיא הרוצח.

עו"ד ירום הלוי, סנגורו של זדורוב, הגיב לדברים ואמר: "חקירתה של א"ק בפעם השנייה בשנתיים האחרונות מבלי להזהירה שהיא חשודה ברצח תאיר ז"ל, היא שערורייה, שאף חושפת הפעם בראש חוצות את העובדה המזעזעת שהפרקליטות הנחתה את החוקרים להעניק לא"ק בכל מקרה, חסינות מהעמדה לדין, וזאת בלי קשר לשאלת אשמתה ברצח תאיר, ואף להודיע לה זאת כדי שלא תהיה מודאגת חלילה שמשהו בדבריה, ולו גם הפללה ברצח, יגזול מהחופש שלה".

יצוין כי בימים אלה נערך עו"ד ירום הלוי, להגשת בקשה למשפט חוזר בבית המשפט העליון לנוכח ראיות רבות שלדבריו הוא מחזיק ושבכוחן להביא לזיכויו המלא של זדורוב.