יוסי דגן: שלטון המחנה הלאומי בסכנה, חייבים פריימריז לראשות הליכוד

ראש מועצת שומרון תומך בדרישת גדעון סער לקיים פריימריז. ''סער הוכיח את עצמו. ראוי ביותר שיתמודד בפריימריז להנהגת הליכוד".

חזקי ברוך , ה' בכסלו תש"פ

יוסי דגן
יוסי דגן
Photo by Noam Revkin Fenton/Flash90

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, קורא לקיים פריימריז לראשות הליכוד כדי להבטיח את ניצחון הימין בבחירות הקרובות.

''ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא מהמנהיגים הגדולים שקמו למדינת ישראל, רמה אחת מעל רבים מראשי הממשלה שכיהנו לפניו. יחד עם זאת, כיום, חובה עלינו לזכור ששלטון המחנה הלאומי כולו, נמצא בסכנה מוחשית", אמר דגן.

לדבריו, ''המטרה המרכזית שלנו היא המשך הובלת מדינת ישראל ע"י ממשלה ציונית, ערכית - וכיום -לאחר 26 שנות אוסלו- מובן וברור כי זו רק ממשלה המושתתת על המחנה הלאומי. במציאות שנוצרה, והיות ונראה כי אין אפשרות להקים ממשלה, חייבים לקיים פרימריס לראשות התנועה''.

דגן, יו"ר קבוצת ''הליכוד שלי'' המונה אלפי מתפקדים, לא מביע תמיכה רשמית בגדעון סער אך קובע כי הוא יותר מראוי להתמודד על הנהגת הליכוד מול נתניהו. ''גדעון סער הוא מנהיג ערכי וראוי, מעמודי התווך של המחנה הלאומי, שהוכיח את עצמו בשנים האחרונות בשמירה על ארץ ישראל, ערכי הציונות והלאום. ראוי ביותר שיתמודד בפרימריס על הנהגת התנועה לקראת הבחירות הבאות.

''הדמוקרטיה היא גאוות הליכוד", הדגיש ראש מועצת שומרון, ''הפרימריס צריכים להתקיים באופן מכובד, ראוי ונקי. אין מקום להתקפות אישיות ולביטויים פוגעניים ולא מכובדים כנגד שום מועמד. אנו צריכים להגיע חזקים ומאוחדים תחת הנהגה אחת לבחירות הבאות - למען עתידה של המדינה''.