מתגייסים לנצח יהודה: ״תקופה בלתי נשכחת״

מג"ד נצח יהודה, סא"ל ניתאי עוקשי, באגרת למתגייסים הטריים שמצטרפים לגדוד. ״תהיו גאים בעצמכם״.

תגיות: נצח יהודה
סא"ל ניתאי עוקשי , י"ד בכסלו תש"פ

סא"ל ניתאי עוקשי
סא"ל ניתאי עוקשי
צילום: דובר צה״ל

מתגייסים יקרים,

היום עם גיוסכם אתם הופכים לחיילים בגדוד נצח יהודה. גדוד אשר הוקם לפני 20 שנים ושחרט על דגלו ערכים של דבקות במשימה ואמונה.

החברים שתכירו היום, שישבו לידיכם באוטובוס, שישנו איתכם באוהלים, שיצעדו לצידכם במסעות - הם חברים שיישארו עמכם גם לשנים הבאות.

תהיו גאים בעצמכם, אתם זוכים לצעוד בדרך שבה עברו למעלה מ-13 אלף חיילים, ובסיומה בחרו להשתלב בתעסוקות שונות ומגוונות במדינתנו.

אתם עומדים להיות חלק מעוצמת החטיבה, הלא היא חטיבת כפיר האדירה. חטיבה המתמחה בלחימה בטרור באזורי יהודה ושומרון ועכשיו גם בעזה. חטיבה שלה משימה משמעותית וחשובה בהגנה על אזרחי מדינת ישראל.

אתם בפתחה של תקופה בלתי נשכחת. אתם תתאמנו, תעברו הכשרות שונות בשטח, תלמדו את מורשת הקרב המפוארת של הגדוד ושל החטיבה, לא פעם זה יראה לכם קשה וכמעט בלתי אפשרי אבל דרך עבודה קשה אתם תהפכו ללוחמים מקצועיים שמייצגים את הגדוד בכבוד.

בהובלת מפקדי הכיתות והפלוגות אתם תעברו הסמכת לוחם חי"ר, תעסוקה מבצעית איכותית ואימונים.

מכל ניווט, מכל תרגיל, ומכל מסע, בסוף כל אלה-ישארו לכם רגעי הצחוק הקטנים, רגעי השקט, הרגעים שהוכחתם לעצמכם שיש בכם כוחות יותר משחשבתם, ככל שהזמן יעבור אתם תרגישו שהתווספה לכם עוד קומה באישיות ועוד מדרגה במקצועיות.

כל אחד מהמפקדים שלכם, מצטיין במקצוע, בערכיות וברעות, הם מחכים ומצפים לכם. אני סומך עליכם שתעמדו בהצלחה מול כל אתגר שיעמוד בדרככם.

מאחל לכם המון בהצלחה!