חיפאים בורחים בסטייל

חדרי בריחה הם כבר מזמן הדבר הבא בעולם הבילויים וכאן תוכלו לדעת לאיזה חדרי בריחה הכי כדאי ללכת בצפון הארץ.

תוכן שיווקי , י"ד בכסלו תש"פ

חדר בריחה בלש אמיתי
חדר בריחה בלש אמיתי
צילום: יחצ

אסקייפ רום בחיפה הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להעביר את הזמן ביחד.

בין אם החברים הכי טובים שלכם קופצים אליכם לביקור פתע, ובין אם התפנה לכם ערב ואתם רוצים לעשות משהו כיף במיוחד, חדר בריחה רווי בסודות, אתגרים, חידות והפתעות הוא הבחירה הטובה ביותר.

אז קחו נשימה עמוקה וצאו לדרך לחוויה מרתקת. וכמובן אסור בשום אופן לשכוח - ישלכם רק שישים דקות.

חדרי הבריחה בחיפה נחלקים למגוון רחב של סוגים, קונספטים וז'אנרים. אתם יכולים לבחור את חדר הבריחה המתאים לכם וליהנות עם כל החברים. אלה כמה מבין חדרי הבריחה הטובים ביותר בחיפה שלא כדאי להחמיץ:

חדר בריחה בלש אמיתי: בחדר זה אתם הופכים לסוכנים של ה-FBI. הוזמנתם במיוחד על ידי המשטרה, כי רק אתם תוכלו לגלות היכן מונחת פצצה המאיימת לחסל את ניו יורק. החדר מיועד לבני 12 ומעלה, החל מ-2 ועד 7 משתתפים.

חדר בריחה שר הטבעות: אתם צריכים למצוא את הטבעת שכושפה על ידי סאורון שרוצה לשלוט בכל תושבי הארץ התיכונה. הטבעת חייבת להישמד, אחרת המצב יהיה בלתי הפיך. גייסו את כל החברים שאתם יכולים (עד 8 משתתפים)..

חדר בריחה המסור: חדר מפחיד במיוחד שמיועד לבני 14 ומעלה. לרוע מזלכם, נחטפתם על ידי רוצח סדרתי המאיים על חייכם בעזרת מסור. אתם נמצאים בתוך מרתף חשוך ועליכם לצאת ממנו לפני שיקרה הגרוע מכול.

חדר בריחה סוכן 007: אתם סוכנים של הביון הבריטי MI-6 שצריכים להשלים משימה נועזת בצפון קוריאה: למנוע את שיגורו של הטיל הגרעיני. העניין הוא שנתפסתם ונשלחתם לכלא. יש לכם 60 דקות לצאת ממנו.

בורחים מהעבודה: מחפשים פעילות מרתקת עבור העובדים שלכם? גיבוש עובדים בחדר בריחה הוא אחד הרעיונות המקוריים ביותר שתוכלו ליישם לקראת המאורע הגדול של החברה. כי אין דבר מגבש יותר ממנהלים ועובדים הפועלים יחד למען מטרה אחת – לצאת מהחדר כמה שיותר מהר.

כאשר פותרים חידות בחדר הבריחה, מגלים שיתוף פעולה בסגנון אחר. כאן אינכם יושבים במשרד רגוע וממוזג ודנים בפרויקט זה או אחר, אלא בחדר רווי הפתעות כמו קולות, רמזים ש"קופצים" מתוך מגירות ושלל אתגרים בלתי צפויים.

החדרים המגוונים שראינו מתאימים לקיום ימי כיף לצוות בחדר בריחה. זוהי הזדמנות טובה עבור העובדים לצאת מהמשרדים שלהם ולהפוך ליום אחד לסוכני FBI, מרגלים או אסירים המנסים להימלט.

מסיבת הפתעה בחדר בריחה

החבר חוגג יום הולדת ואתם לא יודעים היכן כדאי לחגוג? רוצות לעשות מסיבת הפתעה לחברה בביתה, אך היא גילתה בטעות את ההפתעה? הגיע הזמן לתכנית ב' שתפיל את כולם.

מהיום חוגגים ימי הולדת בחדר בריחה. לא עוד שיחות שגרתיות בבית או בבית קפה. אתם מוזמנים לבחור לכם חדר בריחה ולחגוג יום הולדת הישרדותי ומרתק שיקפיץ לכם את רמות האדרנלין.

חדרי בריחה לכל אירוע פרטי שרק תרצו

ימי הולדת וימי גיבוש הם רק חלק מבין האירועים המשמעותיים בחייכם. ציון אירועים פרטיים בחדר בריחה, דוגמת מסיבות שחרור או מסיבות רווקות, הוא רעיון נהדר מכמה סיבות.

ראשית, כפי שאמרנו קודם, חדר בריחה הוא מקום מגבש המציב בפניכם אתגרים רבים. שנית, מכל חדר בריחה תוכלו ללמוד משהו חדש, תפתחו מיומנויות ואפילו תגלו על עצמכם משהו שלא ידעתם מקודם. לדוגמה, אולי מסתתר בכם איזה חוש שישי שעוזר להוביל את הצוות לפתרון מהיר?

מחפשים חדרי בריחה שיגרמו לשערות שלכם לסמור? כנסו לאתר https://www.questroom.co.il