הרב מאזוז: בחורות נופלות בפח

במהלך שיעורו השבועי תיאר הרב מאזוז כיצד סטודנטים ערבים מפתים בחורות יהודיות. "הדוקטורט שלה לא שווה כלום. תכבד את הבת שלך"

מיכל לוי , י"ז בכסלו תש"פ

הרב מאיר מאזוז
הרב מאיר מאזוז
צילום: אהרון קרון, פלאש 90

ראש ישיבת 'כיסא רחמים', הרב מאיר מאזוז, תיאר אמש (מוצ"ש) במהלך שיעורו השבועי כיצד סטודנטים ערבים מפתים בחורות יהודיות וקרא להורים 'לכבד את בנותיהם'.

הרב מקשר את הדברים לפרשת השבוע העוסקת בדינה בת יעקב. “בפרשת השבוע נאמר ‘הכזונה יעשה את אחותינו’. השבטים עונים ליעקב אבינו: מה אתה רוצה? שאחותנו תהיה חס ושלום כך? תלך להיבעל לבן בליעל זה? שכם בן חמור? הוא בעצמו חמור. מכאן אתה למד כמה הקפידו אבותינו על טהרת הייחוס”, אמר ודבריו הובאו באתר החרדי 'חרדים 10'.

בהמשך תיאר כיצד סטודנטים ערבים מפתים סטודנטיות יהודיות. “אם לצערנו הרב לומדים ביחד באוניברסיטה או בכל מקום אחר יהודים וערבים, מגיע ערבי אחד ומוצאת חן בעיניו הבחורה הזאת. אז קודם כל הוא קונה תליון של מגן דוד שיחשבו שהוא יהודי, אחר כך הוא קונה לה מתנות.

“איך קוראים לך? היא שואלת – והוא עונה: יוסף. אהה,יוסף זה שם יפה. הם מטיילים ויום אחד הם מחליטים להתחתן”.

“הוא אומר לה אני אקח אותך לאמא. איפה אמא? אום אל פאחם. מה? אתה ערבי? היא שואלת. כן, הוא עונה, מה הבעיה?! כולנו בנים של אברהם אבינו. ולמה אום אל פאחם? שואלת הבחורה, כדי שתהיי כמו ערביה, הוא עונה לה.

“היא מגיעה לשם והיא מתחתנת ועוזבת את ההורים שלה ופתאום היא מגלה שיש כבר ארבע ערביות והיא האישה החמישית. בהתחלה עוד עושים לה כבוד, אחר כך כבר נותנים לה מכות רצח וצועקים לה ‘יהודייה מלוכלכת’. נפלה בפח.

את דבריו חתם במילים: "הדוקטורט שלה לא שווה כלום אם היא עוזבת אחר כך את הדת, תעזוב את השבת, את ההורים”.

ויש לו מסקנה כיצד להציל את הבנות: "תכבדו את הבנות שלכם".