סער: לדחות שידור הסדרה "ימי בנימין" על נתניהו

ח"כ גדעון סער מבקש מהרשות השניה להורות לחדשות 12 לדחות על לאחר הפריימריז בליכוד את הסדרה "ימי בנימין" העוסקת בראש הממשלה.

ערוץ 7 , י"ז בכסלו תש"פ

ח"כ גדעון סער
ח"כ גדעון סער
צילום: חזקי ברוך

ח"כ גדעון סער (הליכוד) פנה הבוקר (ראשון) באמצעות עורך דינו, עו"ד אבי אסיאו, ליו"ר הרשות השניה, יוליה שמאלוב-ברקוביץ, בבקשה דחופה לדחות בשבועיים את שידור הסדרה "ימי בנימין" של העיתונאי עמית סגל.

בפניה נטען כי הסדרה, הצפויה להיות משודרת החל מהערב בחדשות 12, מעניקה זמן מסך משמעותי של יותר משעתיים לראש הממשלה נתניהו.

ח"כ סער, המתמודד בימים אלו בפריימריס בליכוד מול נתניהו, הדגיש כי ההחלטה לשדר סדרה בת 4 פרקים על ראש הממשלה בעיתוי הנוכחי הינה בלתי סבירה ופוגעת בצורה קשה בעקרון השוויון בבחירות, בשל החשיפה הרבה שיקבל נתניהו כתוצאה מהקרנת הסדרה.

סער אף ציין בפנייתו כי קודם לפנייתו לרשות השניה פנה בנושא למנכ"ל חברת החדשות אבי וייס, אך נענה בשלילה.

לדברי עורך דינו של ח"כ סער, "הקדשת שעות שידור יקרות בזמן צפיית שיא לכתבות שכל כולן עוסקות במועמד אחד בלבד, והכל ימים ספורים לפני מערכת בחירות גורלית כאמור, הנה אירוע חריג, מוזר ואף בלתי מתקבל על הדעת".

במכתב נתבקשה יו"ר הרשות השניה להורות בדחיפות על דחייה בת שבועיים בשידור הסדרה והדגיש כי לחברת החדשות לא ייגרם כל נזק מכך לעומת הנזק הרב שייגרם לח"כ סער בהתמודדות הצפויה מול נתניהו.