מתפרקת: הפועל ת"א הובסה

אחרי שקטעה רצף הפסדים, חזרה הפועל ת"א לסורה כשהובסה על ידי מכבי נתניה בתוצאה 0:4 וספגה את הפסדה הגדול מזה 57 שנים

נרי וייס , י"ז בכסלו תש"פ

בדרך לירידת ליגה נוספת?
בדרך לירידת ליגה נוספת?
צילום: רוי אלימה. פלאש 90

בדרך לירידת ליגה נוספת? 7 שנים עברו מאז ניצחה מכבי נתניה את הפועל תל אביב באצטדיונה הביתי, הערב (ראשון) זה נגמר עם תבוסה שספגו התל אביבים בדמות ארבעה שערים.

השתיים שנפגשו גם במחזור ה-14 לפני חמש שנים, אז הפועל תל אביב ניצחה 2:0 בנתניה, נפגשו הערב שוב במחזור ה-14 בליגת העל שבכדורגל, במשחק שהתקיים במעמד צד אחד - הצד של נתניה.

הנתנייתים שפתחו את העונה בצורה רעה עם רצף הפסדים ותוצאות רעות, הגיעו למשחק במומנטום מצויין בדמות רצף של 3 ניצחונות ו-4 משחקים ללא הפסד במהלכם צברה 10 נקודות וספגה רק שער אחד, המשיכו הערב את היכולת האדירה שלהם כשהנחילו לתל אביבים את הפסדם הגדול ביותר מולם מזה 57 שנים עם לא פחות מארבעה שערים שכבשו לרשתם.

חגיגת השערים של נתניה החלה כבר בדקה ה-28 כשגבי קניקובסקי כבש שער יפיפה לזכותה. כעבור 4 דקות בלבד הכפיל גיא מלמד את התוצאה ובמחצית השניה שוב כבש שער 4 דקות לאחר שחברו לקבוצה כבש הוא, כשהפעם היה זה יונס מלדה שקדם לו.

האדומים מת"א שכבר הספיקו להחליף מאמן העונה לאור היכולת הרעה והתוצאות הרעות עוד יותר חוזרים להפסיד לאחר ניצחון במחזור שעבר על הפועל חדרה וסופגים את הפסדם הגדול ביותר מול הנתנייתים מאז 1962. בקצב הזה, חזרה לליגה השניה, הליגה הלאומית, היא רק עניין של זמן עבורם.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il