הפועל ירושלים מושלמת בבית

גם כשהיא ללא 2 מהזרים המובילים שלה, הפועל ירושלים הצליחה לשמור על מאזן ביתי מושלם בליגה כשניצחה בערב רע את הפועל אילת 74:83

נרי וייס , כ"ג בכסלו תש"פ

תמיר בלאט. הוביל את ירושלים לניצחון
תמיר בלאט. הוביל את ירושלים לניצחון
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

האחת חסרה את שחקנה הזר שטס לארה"ב מסיבות אישיות, האחרת שחררה את כוכבה שלא הצליח לחזור מפציעה, הערב (מוצאי שבת) נפגשו הפועל ירושלים והפועל אילת למשחק שכולו כמעט על טהרת השחקן הישראלי.

האילתים שהגיעו להיכל הפיס ארנה שבבירה, אולמם הביתי של הירושלמים עם 3 זרים בלבד לאחר שחרורו של ג'ארד טלר הפצוע, קיוותה להצליח להוציא תוצאה טובה מול הירושלמים ולהיות הראשונים שמנצחים העונה בליגה באולם בירושלים. תקוות לחוד ומציאות לחוד.

למרות שחסרו את טרנט לוקט ואיבדו ברבע השני גם את טיישון תומאס שנפצע, ירושלים הסתדרה מול האורחים מעיר הדרומית ביותר בארץ ושמרו על מאזן ביתי מושלם בליגה עם ניצחון 5 ברציפות, הפעם בתוצאה 74:83.

ירושלים שבשבוע שעבר עלתה למאזן 1:7 בליגת ווינר סל עם ניצחון ביתי על מכבי חיפה בזכות ערב קליעה מצויין של שישה שחקנים בספרות כפולות, עשו זאת גם הערב, למרות ערב התקפי רע כששישה שחקנים שוב סיימו עם דו-ספרתי.

ירושלים שרק ביום רביעי האחרון ירדה למקום השני בבית ב' בליגת האלופות בעקבות הפסד חוץ באתונה, איבדה את היתרון הגדול שלה דווקא ברבע הרביעי, אך למזלה לסגל הקצר של אילת כבר נגמר האוויר וזו לבסוף הרימה ידיים ונוצחה בתוצאה 74:83.

אילת, שטרם ניצחה בעונה בחוץ, רושמת הפסד חוץ נוסף מול אחת מקבוצות הליגה הביתיות הטובות ביותר.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il