אחרי הדחיה: נתניהו נועד עם הרב מאזוז

לקראת הפריימריז בליכוד נועד הערב (מוצאי שבת) ראש הממשלה נתניהו עם ראש ישיבת כסא רחמים הרב מזוז בתיווכו של תלמידו ח"כ שלמה קרעי

מיכל לוי , כ"ג בכסלו תש"פ

הרב מאיר מאזוז
הרב מאיר מאזוז
צילום: אהרון קרון, פלאש 90

נאבק על כל קול: לקראת הפריימריז בליכוד נועד הערב (מוצ"ש) ראש הממשלה נתניהו עם ראש ישיבת כסא רחמים הרב מאיר מאזוז.

בקהילת 'כסא רחמים' מאות מתפקדים לליכוד. הפגישה התקיימה בתיווכו של תלמידו ח"כ שלמה קרעי.

בפגישה ביקש ראש הממשלה לקבל מהרב מזוז תמיכה פומבית. לא ברור האם הרב מזוז ייעתר לבקשה בשל היחסים החמים גם עם חבר הכנסת גדעון סער שככל הנראה צפוי להגיע לביתו של הרב כבר מחר.

ראש הממשלה אמור היה להגיע לבית הרב לפני ימים אחדים אולם ברגע האחרון הביקור בוטל. נתניהו ששהה בכנס בחירות בפתח תקווה המשיך ליעד אחר.

בתוך כך ח״כ גדעון סער היה הערב (מוצאי שבת) באירוע תמיכה ברמת גן עם למעלה מ-150 אנשי ליכוד, "שינוי זה דבר טוב. זה דבר מבורך. בכל מערכת - פרטית או ציבורית -צריך לשנות. והגיע העת לחולל שינוי. הלכנו אחרי ראש הממשלה יותר מעשרים שנה.

אבל ראש הממשלה חסום ולא הוגן שגם הליכוד ישאר חסום והמדינה תהיה תקועה. אם לא נחולל שינוי ביום חמישי הקרוב, עלול בסבירות גבוהה להיות שינוי בבחירות ב-2 במרץ : עליית ממשלת שמאל לשלטון שתסכן את כל היקר לנו.

הסקרים מראים שעם הליכוד בראשותי הגוש כבר עומד על 60-61 מנדטים. המספרים האלה יקפצו אחרי שאבחר ביום חמישי. אני יודע להביא קהלים חדשים. ניתן להגיע להישג של 40 מנדטים!".