מתאם פעולות הממשלה בשטחים: החיילים הבודדים - לעולם לא לבד

בבסיס הקריה בת"א הדליק מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון, נר שני של חנוכה יחד עם החיילים הבודדים המשרתים ביחידתו.

עדו בן פורת , כ"ה בכסלו תש"פ

מתאם פעולות הממשלה בשטחים בהדלקת הנרות
מתאם פעולות הממשלה בשטחים בהדלקת הנרות
צילום: דוברות מתפ"ש

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון, הזמין הערב (שני) חיילים בודדים המשרתים בתפקידים שונים במפקדת היחידה וכן במנהלות התיאום והקישור ברחבי יהודה ושומרון ובמת"ק עזה להדלקת נר שני של חנוכה בבסיס הקריה.

החיילים הבודדים עלו ארצה ממדינות שונות ברחבי העולם והתגייסו לשירות צבאי ביחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים.

האלוף אבו רוקון אמר לחיילים לאחר ההדלקה, "כל אחד ואחת מכם הוא נר דולק, עולם ומלואו - ויחד אתם יוצרים אבוקה גדולה, אשר עוצמתה חזקה יותר מכל אור שאי פעם נזכה לראות. אור שמנצח את כל האתגרים והקשיים העומדים בפניכם יום יום, שעה אחר שעה, הרחק מהבית. אור שהמכנה המשותף שלו היא ההחלטה שלכם לעלות ארצה, להשאיר את המשפחה ואת החברים מארץ מולדתכם מאחור ולתרום למדינה, לצה"ל וליחידה בגאון. אני נרגש לראות את האבוקה הזו, סמוך ובטוח שהיא תמשיך לגבור על כל המהמורות שתפגשו בדרך".

"ברצוני לחבק אתכם ולהביע את הערכתנו העצומה כלפיכם וכלפי עשייתכם ותרומתכם. אף על פי שנוהגים לכנותכם 'חיילים בודדים', חשוב שתזכרו שאתם לעולם לא באמת לבד. אתם חלק ממשפחה גדולה ששמה צה"ל וחלק ממשפחה יותר מצומצמת ביחידה. חג חנוכה שמח", הוסיף אבו רוקון.