הפועל ת"א מסתבכת בתחתית הטבלה

עם 4 מחליפים אפשריים בלבד על הספסל, לאחר עונש משחקי הרדיוס הקשה ומול יריבה עיקשת, הפועל ת"א רחוקה רק 2 נק' מהקו האדום אחרי 0:0

נרי וייס , כ"ח בכסלו תש"פ

שחקן הפועל תל אביב
שחקן הפועל תל אביב
צילום: Roy Alima/FLASH90

צרות באות בצרורות. קצת אחרי שהתבשרה על העונש שנפסק כנגדה בגין התפרעות אלימה של אוהדיה במשחק הדרבי התל אביבי בדמות שלושה משחקי רדיוס, עם סגל חסר, במזג אוויר קשה, התייצבה הערב (רביעי) הפועל תל אביב למשחקה מול מ.ס אשדוד.

המארחים מתל אביב רשמו היסטוריה לא קטנה כשהתייצבו למשחק עם 4 שחקנים בלבד מחליפים על הספסל, זאת בשל רשימת שחקנים פצועים, חולים ומושעים, כשגם התקופה האחרונה לא מבשרת עבורם טובות.

עם זאת, מול אשדוד שלא ניצחה את הפועל בחוץ כבר 9 שנים ולא ניצחה בכל ששת המחזורים האחרונים, קיוותה הפועל תל אביב להצליח להוציא נקודות חשובות שירחיקו אותה מתחתית טבלת ליגת העל בכדורגל.

הפתיחה הייתה טובה, הפועל שלטה בכדור ובנעשה על כר הדשא אך לא הצליחה לבוא על שכרה. גם מצבים קורצים במחצית השניה לא נכנסו ולמעשה הפועל נכנעת למלכת התיקו בליגה העונה מאשדוד - כשהיא מסיימת בתיקו 0:0.

לצערם של האדומים מת"א, במשחק המקביל הערב, יריבתה לתחתית, סקציה נס ציונה הפתיעה כשניצחה את מכבי נתניה בתוצאה 1:0 וקירבה אותה מרחק 2 נקודות מהקו האדום המוביל לליגה השניה, הליגה הלאומית בסיום העונה.

בשבוע הבא תיפגשנה השתיים, הפועל ת"א ונס ציונה למשחק שהוא חיים ומוות עבור שתיהן כבר בשלב מוקדם של העונה - מי תאסוף נקודות חשובות ותצליח לשמור על הראש מעל המים ומי תחל את הטביעה שלה בדרך אולי לחזרה מהירה אל הליגה השניה - העולה החדשה של העונה או זו משנה שעברה?


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il