ליברמן: מפלגת הליכוד איבדה את דרכה

יו"ר ישראל ביתנו מאשים את נתניהו כי מנע ממתנגדיו להצביע בפריימריס במפלגה, "בית הדין של הליכוד שימש כחותמת גומי".

ערוץ 7 , א' בטבת תש"פ

אביגדור ליברמן
אביגדור ליברמן
Photo by Hadas Parush/Flash90

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, תקף הבוקר (ראשון) בחשבון הפייסבוק שלו את ראש הממשלה נתניהו על רקע תוצאות הפריימריס בליכוד.

"תוצאות הפריימריס בליכוד לא הפתיעו אף אחד. זו תוצאה ידועה מראש גם לאור הפעילות שנעשתה באופן גלוי ובאופן סמוי על ידי רה"מ ומקורביו על מנת למנוע ממתנגדיו לממש את זכות ההצבעה", עקץ ליברמן.

לדבריו, "בית הדין של הליכוד שימש כחותמת גומי וביטל את החברות בתנועה לכל מי שהביע איזשהי עמדה לגיטימית בדבר הצורך בהחלפת נתניהו".

"זו כבר לא מפלגת הליכוד הליברלית שחרטה על דגלה את תפיסת עולמו ומשנתו של זאב ז'בוטינסקי", תקף ליברמן, "זו כבר לא המפלגה של מנחם בגין, יצחק שמיר, ורבים וטובים אחרים שעזבו או נאלצו לעזוב במהלך השנים האחרונות".

"מפלגת הליכוד שאני מכיר ושהיתי חלק ממנה איבדה את דרכה, את ערכיה ואת ההדר הבית"רי. כל מי שאינו תומך בנתניהו או מביע דעה שונה מתוייג כבוגד, שמאלן ועוכר ישראל", הוסיף.

"אני קורא לכל אלו שמתגעגעים לליכוד של פעם, למפלגת ימין אמתית המושתתת על ערכיו של ז'בוטינסקי - בואו והצטרפו ל'ישראל ביתנו' וביחד נחזיר את מדינת ישראל לנורמליות, ביחד ננצח", חתם ליברמן.