אחיה של שרה נתניהו: "ליברמן האיש המסוכן ביותר בישראל"

ד"ר חגי בן ארצי תקף בחריפות את יו"ר ישראל ביתנו והצהיר כי לא יצביע לליכוד בבחירות הקרובות אלא לגוש הימין.

103FM , ה' בטבת תש"פ

תוקף. ד"ר חגי בן ארצי
תוקף. ד"ר חגי בן ארצי
צילום: חזקי ברוך

אחיה של אשת ראש הממשלה, ד"ר חגי בן ארצי, תקף הבוקר (ה') בחריפות את יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן בתוכניתה של סיון כהן ב-103fm וטען שהוא האיש המסוכן ביותר למדינת ישראל כיום.

"ליברמן בעיני הוא האיש המסוכן ביותר במדינת ישראל היום. לא רק שהוא שיתק את המערכת הפוליטית במשך שנה. הוא עלה על גל אנטישמי עכור נגד החרדים והדתיים. אני מקווה ומתפלל שגם ציבור העולים שאינם יהודים יבינו שהוא גורם נזק גם להם. שהאיש הזה יעלם בעזרת השם מהמפה הפוליטית".

ליברמן הוא האיש המסוכן בישראל היום? הוא אנטישמי? "אני חותם על המשפט הזה. הוא המסוכן ביותר כי כל התעמולה שלו היא אנטישמית נגד חרדים, נגד דתיים ויהדות. הוא עלה על גל עכור שמזכיר ימים אפלים ביותר במדינות החשוכות ביותר".

על בקשת החסינות של גיסו ראש הממשלה נתניהו אמר "זה היה צפוי, חוקי, לגיטימי ומתבקש מבחינה ציבורית". זה הוא שאמר לא מזמן בריאיון מול כל עם ישראל עם קרן מרציאנו ב'חדשות 12' ש'מה פתאום' והוא לא יקדם מהלך של חסינות. זו זכות חוקית מוסרית ונכונה".

לשאלה האם יצביע לנתניהו ב-2 במרץ? "אני אצביע בעד המפלגות בגוש של נתניהו", אמר והוסיף "אצביע חד משמעית בעד הגוש שתומך בבנימין נתניהו. אנחנו צריכים בסיטואציה הזו את בנימין נתניהו. הוא היחיד עם הוותק והניסיון לנהל את מדינת ישראל במצב האסטרטגי המסובך שהיא נמצאת בו היום".