היסטוריה בעיר הנמל אשדוד

לראשונה בתולדותיה, ניצחה מ.ס אשדוד את הפועל רעננה בביתה במסגרת ליגת העל בכדורגל כשהביסה אותה בתוצאה 0:3 והתרחקה מהתחתית

נרי וייס , ח' בטבת תש"פ

ג'קי בן זקן בעלי אשדוד. קבוצתו עשתה היסטוריה
ג'קי בן זקן בעלי אשדוד. קבוצתו עשתה היסטוריה
פלאש 90

באפריל האחרון נפל דבר - מ.ס. אשדוד ניצחה את הפועל רעננה בפעם הראשונה, בניסיון ה-20 שלה בכל המסגרות. זה היה בחוץ וחזר על עצמו בעוד משחק חוץ, בגביע הטוטו בתחילת העונה. ובכל זאת, מעולם לא הצליחה אשדוד לנצח את רעננה בביתה שלה.

מעולם עד הערב (ראשון) כשזו הביסה את היריבה האורחת מהשרון בתוצאה 0:3.

אשדוד, שלא ניצחה בשמונת המחזורים האחרונים ונחשבת למלכת התיקו של הליגה עם תשעה משחקים שלא הוכרעו, נהנתה מהתערבויות של מערכת שופט המסך, ה-VAR, לטובתה פעמיים הערב במשחק - פעם אחת כשזה ביטל שער שיוויון של רעננה ופעם שניה כשפסק לזכותה שער חוקי של דין דוד ולקחה את ההזדמנות בשתי ידיים.

שער מרהיב של מוחמד כנעאן הצעיר בדקה ה-25 שעשוי להיות שער העונה בליגה, השלישי שלו בארבעת המשחקים האחרונים, החל את חגיגת השערים של האשדודים. בדקה ה-71 דוד הכפיל את התוצאה וכעבור 5 דקות גם יעקב בריהון כבש שער משלו ששלח את רעננה שכבר הספיקה להחליף מאמן העונה לחשוב מה אפשר לשנות לפני שיהיה מאוחר מדי.

רעננה שלא ניצחה ב-14 המחזורים האחרונים, נותרה בעשרה שחקנים כבר במהלך המחצית הראשונה ועם התבוסה הערב לאשדודים שברה את שיא המועדון השלילי ללא ניצחון כשהאריכה אותו ל-15, אחד יותר מעונת הירידה לפני עשור.

עם ניצחון אחד בלבד ב-24 משחקי החוץ האחרונים שלה בליגה, רעננה נותרת במקום האחרון בטבלת הליגה. בקצב הזה, רעננה תוכתר ליורדת הראשונה לליגה השניה, הרבה לפני סיום העונה.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il