נדב דגון ואביב בכר שרים ר' שלום שבזי

הסינגל החדש - 'לבבי', שהפיק נדב דגון ועיבד יחד עם אביב בכר לפיוט "אהבת הדסה" מאת ר' שלום שבזי, הוא שיתוף פעולה ראשון בסדרה

קוביס , ט"ו בטבת תש"פ

לבבי
לבבי
עטיפת הסינגל

הסינגל החדש - 'לבבי', שהפיק נדב דגון ועיבד יחד עם אביב בכר לפיוט "אהבת הדסה" מאת ר' שלום שבזי, הוא שיתוף פעולה ראשון מתוך סדרת שיתופי פעולה מוסיקליים שיצאו בקרוב תחת הפרויקט העברי של נדב דגון, בו ישתתפו יוצרים ישראלים מוערכים.

נדב דגון, מוסיקאי, מתופף ומפיק מוסיקלי בינלאומי. מופיע על במות גדולות בארץ ובעולם במופע מונומנטלי ב- 360 מעלות, המשלב מוסיקה חיה לצד אלקטרונית. במת המופע ממוקמת במרכז החלל והקהל, שנע באופן חופשי סביב נדב, לוקח חלק פעיל בהתרחשות. בשנתיים האחרונות הפך דגון לאחד השמות המבוקשים בשדה המוסיקה הלייב- אלקטרונית.

אביב בכר, אמן, יוצר, מוזיקאי ומשורר. שני האלבומים המצליחים שיצר יחד עם הדס קליינמן שותפתו לדואו ׳הדס קליינמן ואביב בכר׳, כללו להיטים כמו: ״בימים שיעברו עלינו״, "סירת מפרש״, ״מטוס״ ועוד לאחרונה יצא אביב לדרך עצמאית וחדשה.

שניהם מגיעים מעולמות שונים: נדב עם הופעות בפסטיבלים ורייבים בעולם, סטים live במועדונים בברלין, ניו יורק ועוד; ואביב, ששיריו הם פסקול ישראלי שהפך לחלק מהנוף של כולנו.

אחרי שנים של היכרות הם נכנסו יחד לראשונה לאולפן, ויצרו את 'לבבי - שיר המשלב מילים מאת ר' שלום שבזי, עם סאונד ישראלי הבא לידי ביטוי בצבע הקול של אביב בכר, לצד טביעת החותם המוסיקלית המאופיינת עם נדב דגון.