אות הצטיינות לישיבה התיכונית אלוני הבשן

ראש הישיבה הרב רן שם טוב: "מודה לצוות החינוכי על מסירות אין קץ, ולתלמידים שמוציאים מאיתנו את המיטב, לא פחות משאנחנו מהם".

אורלי הררי , ט"ז בטבת תש"פ

ועדת פרס החמ"ד בביקור בישיבה
ועדת פרס החמ"ד בביקור בישיבה
צילום: באדיבות רוח הגולן

הישיבה התיכונית אלוני הבשן מבית עמותת רוח הגולן זכתה השבוע באות ההצטיינות המוסדית של המחוז לחינוך ההתיישבותי לשנת הלימודים תש"פ.

בתעודת ההצטיינות נכתב כי "ייחודיותה החינוכית, מסירותה ואיכותה המקצועית של ישיבת אלוני הבשן הינם מקור השראה ולמידה לכל בתי החינוך במחוז".

בשנה האחרונה זכתה הישיבה בתגמול הדיפרנציאלי של משרד החינוך בפעם הרביעית מאז שהתגמול נוסד לפני כשבע שנים. בנוסף, הודיעה מ"מ ראש מנהל החמ"ד שוש נגר לראש ישיבת אלוני הבשן הרב רן שם טוב כי הישיבה זכתה בפרס החינוך הדתי לשנת תש"פ.

"אנו שמחים ומודים על עצם הבחירה בישיבה שלנו למצטייני המחוז ההתיישבותי ולמצטייני החמ"ד", אומר שם טוב. "העבודה החינוכית היא עבודה לטווח ארוך כאשר אתה יודע שאת זרעי החינוך אתה שותל היום ולרוב אלה שיקצרו את הפירות מספר שנים לאחר מכן יהיו הורי התלמידים וכמובן התלמידים עצמם כבגירים לעתיד. זכינו לאות הוקרה על עמלנו החינוכי בזכות ההתגייסות הגדולה של הצוות החינוכי כולו, וללא ספק אנו זוכים לסיפוק גדול על עבודה מאתגרת, מלאת רוח ומקצועיות תוך זכירה מתמדת כי כל תלמיד הוא עולם ומלואו".

עוד מדגיש הרב שם טוב: "אני מודה עמוקות לצוות החינוכי על מסירות אין קץ, ולתלמידים המופלאים שמוציאים מאיתנו את המיטב, לא פחות מאשר אנחנו מוציאים מהם, וכמובן לרשת החינוך רוח הגולן שמעניקה לנו את כל הכלים על מנת שנצליח לחנך, להפריח ולהעמיד דור ישרים מבורך".

מנכ"ל עמותת "רוח הגולן" גבריאל חמו: "אני מברך את הישיבה התיכונית אלוני הבשן והעומדים בראשה על עבודתם המסורה ועל זכייתם בפרסי החינוך".