במכללת אורט נערכים ליום הפתוח ״מתכוונים להלחם על הסטודנטים״

במכללת אורט ירושלים החליטו לחזק את הקשר של המכללה עם תושבי בנימין ולהעניק הטבה ייחודית לעשרה הראשונים שירשמו ביום הפתוח הקרוב.

בשת"פ מכללת אורט , כ"ג בטבת תש"פ | עודכן: 17:48

מכללת אורט ירושלים
מכללת אורט ירושלים
צילום: מכללת אורט ירושלים

אחרי ששנת הלימודים החלה בהצלחה גדולה נערכים במכללת אורט ירושלים לרישום סטודנטים לשנת הלימודים הבאה.

כחלק מחיזוק הקשר של המכללה עם תושבי בנימין החליטו במכללה להעניק הטבה ייחודית לעשרת תושבי בנימין הראשונים אשר ירשמו ביום הפתוח הקרוב.

במכללה יקיימו את היום הפתוח בשישי הקרוב כ״ז טבת תש״פ 24/1/2020 החל משעה 09:00. במהלכו יפגשו המתעניינים עם שלל המרצים וראשי החוגים השונים במסלולים השונים. במסגרת חיזוק הקשר של המכללה עם המועצות בעוטף ירושלים החליטו במכללה להעניק לעשרת תושבי המועצה האזורית בנימין הראשונים, אשר יגיעו ליום הפתוח וירשמו ללימודים במסלולי הנדסאים בתחום, אדריכלות ועיצוב פנים, אדריכלות נוף ועיצוב מדיה מלגה בסך 500 ש״ח וזאת לצד פטור מדמי רישום בסך 200 ש״ח.

כאמור במסגרת לימודים במסלול ההנדסאים מציעה המכללה מבחר רב של מסלולים בהם אדרכילות ועיצוב פנים, אדרכילות נוף ועיצוב מדיה לצד המסלול היוקרתי של הנדסאי מכונות בשיתוף חברת אינטל, הנדסאי חשמל, מכונות מכטרוניקה, תעשיה וניהול, תכנון מבנים ועוד

לצד הלימודים במסלול ההנדסאים מציעה המכללה עוד מגוון לימודי תעודה בתחומי החשמל, מנהלי עבודה בבנין ותשתיות, הנהלת חשבונות וחשבי שכר, עיצוב גרפי, עיצוב פנים והום סטיילינג ועוד.

הדס ישראלי מנהלת מכללת אורט ירושלים סיפרה לקראת היום הפתוח: ״מכללת אורט בירושלים חרטה על דגלה מצויינות ללא פשרות לצד קשר חם ואישי של צוות המכללה כולו כלפי הסטודנטים. המרצים שלנו פועלים יומם וליל על מנת לאפשר לכל סטודנט למצות את הפוטנציאל הגלום בו לקראת היציאה לשוק העבודה.

אחוזי ההשתלבות הגבוהים של בוגרינו בשוק העבודה מוכיחים כי התמהיל הזה מנצח. אני מזמינה את כל מי שרוצה להיות חלק מההצלחה הזאת להגיע אלינו ליום הפתוח ואני מתחייבת שנלחם על כל סטודנט וסטודנטית״

לאתר מכללת אורט לחץ כאן