מי מתדרך נגד יולי אדלשטיין?

בכלי התקשורת עולות השמצות ביממה האחרונה מצד בכירי הליכוד נגד יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין.

חזקי ברוך , כ"ג בטבת תש"פ

יולי אדלשטיין
יולי אדלשטיין
צילום: קובי ריכטר/TPS

מאז החליט יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין על כינוס המליאה בשבוע הבא לדיון בעניינו של נתניהו עולות בכלי התקשורת השונים השמצות נגד היו"ר מצד בכירי הליכוד נגד יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין.

השר זאב אלקין נשאל על ידי העיתון 'גלובס' מי בליכוד מתדרך נגד יו"ר הכנסת, והשיב, "יולי הוא אחד מבכירי הליכוד שעושה כבוד גדול לתנועת הליכוד ופועל תמיד בממלכתיות ואחריות לאומית ומוערך מאוד על ידי חברי ליכוד ומצביעי ליכוד".

"מותר לחלוק על עמדה שלו בנושא כזה או אחר, למרות שבמקרה הזה לדעתי הוא עשה את המקסימום, אבל לתקוף אותו בצורה נבזית אנונימית אין מקום ואני מגנה את זה בכל תוקף", הוסיף אלקין.

הבוקר צוטט בידיעות אחרונות בכיר בליכוד שטען כי "אם לאדלשטיין היה איזה חלום להיות נשיא, את הליכוד הוא איבד בהחלטה הזאת. אנחנו לא נתמוך בו. בליכוד גם לא יסלחו לו על זה".

גורם בכיר נוסף במפלגה צוטט "אדלשטיין מכר אותנו בזול. כשזה מגיע ממנו, יש לגיטימציה למהלכים של כחול לבן. הוא מתדלק את הקמפיין של כחול לבן. הוא כנראה רוצה לעשות מעשה ריבלין ולהתחנף למפלגות האחרות". גורם אחר במפלגה הוסיף "אם הוא לא ישנה את החלטתו, זה כנראה הסוף שלו בליכוד".