אין עוד מלבדו: אלבום בכורה לזמר והיוצר מאור נוף

לאחר חמש שנות יצירה ועשייה מוסיקלית במהלכם הפך לאחד הזמרים הבולטים במוסיקה הים תיכונית הדתית, משיק מאור נוף אלבום בכורה

ערוץ 7 , כ"ד בטבת תש"פ

מאור נוף
מאור נוף
צילום: יח"ץ

אביו של הזמר והיוצר מאור נוף (36) מנתניה היה מוסיקאי שניגן על שלל כלים. החלום שלו היה להיות זמר ולהוציא אלבום, אך הוא נפטר בטרם הספיק להגשים את חלומו, כשמאור היה בן 4.

כדי להמשיך את דרכו של אביו, מאור התמקצע בתחום, הקליט שני סינגלים והופיע על במות גדולות ונחשבות. עם הזמן נוצרה בלבו ריקנות. מאור חיפש דרך חדשה שהובילה אותו לעולם התורני. לפני תשע שנים הוא התחתן וחזר בתשובה. לאחר חמש שנים של שתיקה מוסיקלית, חזר אל המוסיקה ובגדול.

כעת, בתום חמש שנות עבודה אינטנסיביות על אלבום הבכורה, לצד ביסוס מעמדו כאחד מהזמרים המובילים במוסיקה הים-תיכונית הדתית, והופעות בשלל שמחות, אירועים וסעודות מלווה מלכה ייחודיות, רואה אור אלבום הבכורה של מאור - 'אין עוד מלבדו', בהפקה מוסיקלית של ראובן חיון וגלעד מרקוביץ.

שנים-עשר שירים מכיל האלבום החדש; בלדות נשמה, לצד להיטים קצביים, כמו גם שירי חופה, לצד שירי כניסה לבר מצווה.

בשלל הסינגלים שהוציא במהלך השנים האחרונות, הצליח מאור למצב את עצמו, כזמר הבית של בעלי התשובה בדורנו. בשיריו הוא משתף את הקהל בתהליך התשובה שעובר עליו. כמו בשיר 'קראתי בכל לב' בו הוא משתף מלבטיו של בעל תשובה טרי ועל ההתמודדות, 'אין עוד מלבדו' - שיר המשך המלווה את דרכו לאורך השנים ו'דרך מלוכה' - להיט קיץ של תשובה בו הוא מתאר את עצמו כבר בטוח במסלול הנכון של החיים ומסתכל לאחור בסיפוק בשמחה על הדרך הארוכה שעבר.