רגב: גנץ מאחז עיניים ועובד על הציבור

שרת התרבות מירי רגב תוקפת את רשימת כחול לבן ואת העומד בראשה בני גנץ, "הוא חזק בתוך השמאל. אין לו שום כוונה להחיל ריבונות בבקעה"

יוני קמפינסקי , כ"ה בטבת תש"פ

מירי רגב
מירי רגב
צילום: יוני קמפינסקי

שרת התרבות מירי רגב תקפה אמש (שלישי) בשיחה עם ערוץ 7 את יו"ר רשימת כחול לבן, ח"כ בני גנץ, על רקע העימות שהיה היום בינו ובין ראש הממשלה בסוגיית החלת הריבונות בבקעת הירדן.

"גנץ בעצם מאחז עיניים, הוא כל הזמן עובד על הציבור", טענה רגב, "הוא לא באמת רוצה להחיל את הריבונות על בקעת הירדן. הוא אומר - X ואנשיו מדברים - Y. גרמן מדברת על התנתקות, על איזה ריבונות מדבר גנץ?".

לדבריה, "כל מה שעושה גנץ זה לקרוץ לימין כשהוא חזק בתוך השמאל, עם מרצ. אין לו שום רצון ושום כוונה לא להחיל את הריבונות בבקעת הירדן ולא ללכת לקראת ההתיישבות. כל מה שהוא רוצה זה רק 'לא ביבי'. אין להם באמת מה להציע".

"אני מקווה שנצליח להביא גם את החקיקה של החלת הריבונות בבקעת הירדן", הוסיפה רגב, "בוא נראה את החברים בכחול לבן, בוא נראה את בני גנץ מצטרף לליברמן, כלאם פאדי".

"מספיק עם המעשיות. גנץ, אנחנו יודעים שאתה מוביל את השמאל, אתה הולך יחד עם גוש שמאל קיצוני, שזה מרצ, אז תגיד את האמת לציבור. אל תנסה לקרוץ לימין כי זה לא יעזור", קראה רגב.