בסימן המשכיות: מכבי תל אביב האריכה את החוזה של האנטר

הסנטר המנוסה חתם לעונה הבאה עם אופציה לשנה נוספת. "כל מה שאני רוצה זה לנצח עם מכבי".

ניצן קידר , ח' בשבט תש"פ

אותלו האנטר
אותלו האנטר
צילום: מכבי ת"א, האפליקציה הרשמית

מכבי תל אביב ממשיכה להסתכל קדימה ולבנות את הסגל הנוכחי באופן שימשיך איתה, כמו המאמן, לעוד מספר עונות.

היום (שני) הודיעה הקבוצה כי האריכה את החוזה של הסנטר אות'לו האנטר (33) לעונה הבאה עם אופציה להארכה לשנה נוספת.

"אני אסיר תודה על כך שאוכל ללבוש את הגופיה של מכבי עונה נוספת", אמר האנטר בתגובה לאתר הרשמי של המועדון. "מי שמכיר אותי קצת יודע שכל מה שאני רוצה זה לנצח ואני רוצה לעשות זאת עם מכבי. אני רוצה להודות למאמן על כך שרצה אותי בקבוצה שלו. אני מודה להנהלה, לבעלים ולאוהדי מכבי על שקיבלו אותי ואת משפחתי בזרועות פתוחות".

"זה צעד חשוב נוסף מצד ההנהלה והבעלים", הבהיר המאמן יאניס ספרופולוס. "אני שמח מאוד שהארכנו את חוזהו של אות'לו, כי זה שחקן חשוב מאוד לסגל שלנו ולהשגת המטרות שלנו. הוא כבר נותן מקסימום מאמץ לקבוצה ואנחנו רוצים לשמור על הגישה הלוחמנית והמנצחת שלו להמשך הדרך. אני שמח שאנחנו ממשיכים יחד".

האנטר הוחתם, כזכור, בקיץ בתור סנטר לצדו של טאריק בלאק. פציעתו של השני איפשרה לשחקן הותיק להתבסס על קדמת הבמה. האנטר לקח חלק ב-20 מתוך 21 משחקי היורוליג עד כה, והוא שני בקבוצה בנקודות למשחק (10.2), שני במדד (14.4) ומוליך את מכבי בריבאונדים למשחק בזירה האירופית (6.5).

בליגה המקומית שיחק ב-11 מתוך 17 מחזורים, בעשרה מתוכם ניצחה מכבי. הוא העמיד ממוצעים של 11.6 נקודות ב-68.4% מהשדה, 6.6 ריבאונדים ו-16 נקודות מדד ב-21.5 דקות לערב. הסנטר הדומיננטי גם רושם 2.3 הטבעות במשחק ומוליך בעמודה הזאת את הליגה.

האנטר הגיע למכבי כאלוף אירופה במדי צסק"א מוסקבה (2018/19). עד גיל 17 הוא בכלל שיחק פוטבול ובעונת 2008/9 שיחק באטלנטה הוקס מה-NBA. את העונה שלאחר מכן החל גם כן באטלנטה, לפני שעבר לשחק ביוון. בהמשך שיחק גם באיטליה, אוקראינה, ספרד וסין. בעונת 2013/14 שיחק בסיינה ובשנתיים לאחר מכן באולימפיאקוס תחת יאניס ספרופולוס, כשיחד הם זכו באליפות הליגה היוונית והגיעו לגמר היורוליג.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il