עימות בין משפחות שכולות לעו"ד לאה צמל: "מחבלת בחליפה"

בתום דיון על הרס בתי המחבלים שרצחו את רנה שנרב הי"ד התעמתו בני משפחות שכולות עם אשת השמאל הקיצוני עו"ד לאה צמל המייצגת מחבלים.

חזקי ברוך , י"ז בשבט תש"פ

עימות בין משפחות שכולות לעו"ד לאה צמל: "מחבלת בחליפה"
עימות בין משפחות שכולות לעו"ד לאה צמל: "מחבלת בחליפה"
צילום: תום ניסני, אם תרצו

הורים שכולים מפורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות ונפגעי פעולות האיבה הגיעו הבוקר (ד') לבית המשפט העליון לדיון על הריסת בית המחבל אשר רצח את רנה שנרב הי"ד במעיין עין דני ליד הישוב דולב לפני מספר חודשים.

את המחבלים ייצגו עורכי הדין מארגון השמאל הקיצוני "המוקד להגנת הפרט": עו"ד נדיה דקה, קרובת משפחתו של המחבל ווליד דקה אשר רצח את החייל משה תמם ז"ל, עו"ד דניאל שנהר וכן עורכת הדין לאה צמל אשר מייצגת מחבלים רבים ביניהם את המחבלים אשר ביצעו בחיילי צה"ל הלינץ ברמאללה.

הרצל חג'אג' אביה של סגן שיר ז"ל אשר נרצחה בפיגוע בארמון הנציב לפני שנתיים וחצי קרא לעבר עורכי הדין "אתם חיים מדם של יהודים. איך הילדים שלכם מסוגלים לאכול את האוכל והוא לא נתקע להם בגרון. לא נעזוב אתכם. הדם של הילדים שלנו על הידיים שלכם".

אל השכולים הצטרפו הבוקר פעילי תנועת "אם תרצו" שבאו ללוות את המשפחות השכולות.

תום ניסני, ראש אגף פעילים בתנועת "אם תרצו" מסר כי, "עצוב לראות איך עורכי דין אשר מייצגים מחבלים שפלים ותומכים בהם ממשיכים לעשות זאת ללא כל מורא ופחד. לאן הגענו שמשפחות שכולות צריכות להתחנן כדי שיהרסו את בתי המחבלים אשר רצחו את יקיריהם. אוי לאותה הבושה".