היעדים החמים לקיץ בעקבות הקורונה במזרח

זיו טור מנכ"ל נופש כשר מספר כי על אף נגיף הקורונה במזרח לא התקבלו בקשות לביטולי חופשות סקי כשרות באירופה.

חזקי ברוך , כ"ב בשבט תש"פ

איטליה
איטליה
צילום: אייסטוק

מאז התפשטות נגיף הקורונה במזרח חברת "נופש כשר" מקבלת טלפונים והזמנות לנופש לחופשות סקי, פסח ולקיץ הקרוב.

"נכון להיום לא קיבלנו שום ביטולים לגבי חופשות סקי כשרות באירופה ונכון לעכשיו אנחנו עובדים במרץ על נופש כשר בחו"ל לפסח ולקיץ הקרוב", אומר זיו טור מנכ"ל נופש כשר.

"החופשות בחו"ל זה לא מה שהיה פעם. אי אפשר להגביל את הנוסע הישראלי ולשנות להם את החיים. אנחנו כבר מזהים עליה בחופשות לקיץ באירופה לאחר שאנשים שחשבו לעשות את החופשות שלהם בפוקט או בהונג קונג ולהסתמך על בית חב"ד מחפשים אלטרנטיבה ביעדים חדשים עם אוכל כשר.

כל עוד לא היו ישראלי שנפגעו מהקורונה הייתה שאננות, עכשיו שיש ישראלים שנדבקו זה משנה ואנשים מחפשים נופש כשר ביעדים באירופה".

מה היעדים החמים של הקיץ? "הרשמה לחופשות כשרות בקיץ החלה כבר לפני כחודשיים. עובדים ב-6 יעדים חדשים ומלונות כשרים –אוסטריה, סלובניה, צפון איטליה, דרום איטליה ואנדורה".

לראשונה יש לכם שת"פ עם רשת המלונות היוקרתית קמפינסקי? "לראשונה בקיץ הקרוב אנחנו נוציא נופש כשר בבנסקו בולגריה עם טיולים בארצות הבלקן ובאירוח מפואר וכשר במלון קמפינסקי. המלון אף הסכים לאפשר הפרדה בספא המפואר שלו וכל זאת במחיר משתלם. אנחנו בנופש כשר כל הזמן מעלים את רמת האוכל הכשר ורמת האירוח. זה אתגר לא קל לשמור גם על רמה של נופש וגם על מחיר משתלם אבל אני חושב שאנחנו עומדים ביעד".

מחירי חופשות הקיץ הכשרות החל מ-4500 לאדם. כולל טיסה, לינה, אוכל כשר וטיולים באזור.