עם צ'ולנט וקיגל: מועמדי "ימינה" בבני ברק

איילת שקד ובצלאל סמוטריץ' אכלו במסעדת "שלייקס", נפגשו עם צעירים מהמגזר החרדי. סמוטריץ': אם אשאר שר התחבורה החרדים ירוויחו''.

אורלי הררי , כ"ו בשבט תש"פ

בכירי "ימינה" בבני ברק
בכירי "ימינה" בבני ברק
צילום: דוברות

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' וח"כ איילת שקד (ימינה) נפגשו אמש (חמישי) עם צעירי המגזר החרדי במסעדת ''שלייקס'' בבני ברק.

עשרות צעירים חרדים מבני ברק והסביבה הגיעו לשמוע את ראשי מפלגת ימינה והפתרונות שהם מציעים למגזר החרדי, תוך כדי אכילת מאכלים מסורתיים כמו צ'ולנט, קיגל ואפילו גאַלע.

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ': "אם אחוז אחד מהאהדה שאנחנו זוכים לה פה תתורגם למנדטים אנחנו על הגל. אנחנו קרובים מאד לממשלת ימין''.

סמוטריץ' אמר כי אם יישאר שר התחבורה לאחר הבחירות, הציבור החרדי יהיה המרוויח הגדול. ''ציבור ענק וצרכן חשוב ביותר של התחבורה הציבורית. בעזרת ה' אמשיך להלחם למען התחבורה הציבורית ולמען הציבור היקר הזה. זו הבטחה".

שרת המשפטים לשעבר ח"כ שקד אמרה: "בימינה אנו מאמינים בחיזוק האמון בין הציבור החרדי לצבא ושילובם בשירות הלאומי ובשוק העבודה. אנחנו מבינים שאם רוצים ליצור שינוי אמיתי ביחסו של הציבור החרדי למדינה, הוא חייב לבוא מתוך הידברות וכבוד הדדי.

''ימינה זה הבית לחרדים עובדים. כשרת משפטים נלחמתי יחד עם נפתלי בנט כשר חינוך על הפרדה באקדמיה, על מנת לאפשר לימודים גבוהים ופרנסה טובה לחרדיות ולחרדים שמעוניינים להיכנס למעגל העבודה. מפלגת ימינה מחויבת לפעול לקידום הממ״חים (ממלכתי חרדי) ומהווה בית לחרדים עובדים".

יו"ר המטה החרדי בימינה שארגן את האירוע, יואל שוורץ: "ימינה מייצגת את עולם הערכים האמוני התורני ותדאג לאינטרסים של המגזר החרדי העובד בנושא לימודי חו"ל והקמת ממ"חים, תסייע לקדם לימודים אקדמיים בהפרדה, השגת מלגות לצמצום פערים השכלתיים ותתן מענה להורים שהופלו בקבלת ילדיהם למוסדות הלימוד מטעמים לא ענייניים. אני קורא לחרדים העובדים להצביע ימינה".