הזוג הצעיר זכה ב-10 מיליון שקלים

זוג צעיר מהצפון זכה בפרס הראשון בלוטו. בני הזוג החליטו כי ישמרו את סוד הזכייה לעצמם וימשיכו לעסוק בעבודתם בתחום החינוך.

ערוץ 7 , כ"ח בשבט תש"פ

זכו. לוטו
זכו. לוטו
פלאש 90

בשבוע האחרון הגיעו לבית מפעל הפיס זוג צעיר תושבי הצפון אשר זכו בהגרלה שנערכה ב-15 בפברואר בפרס הראשון בלוטו על סך עשרה מיליון שקלים.

הזוכה הנרגש סיפר: "בימים האחרונים הרגשתי שאני הזוכה הבא, ולכן ניגשתי למלא טופס". הזוכה מילא כרטיס לוטומט בעלות של 48 ₪ במוצאי שבת.

בני הזוג עוסקים בחינוך ורואים בעבודתם שליחות אמיתית. לאחר שעות העבודה הגבר עוסק בפעילות חברתית בהתנדבות. לאחרונה, חלו שינויים במסגרת העסקתו וכעת הוא מחפש את המשך דרכו המקצועית.

לאחר שעיכלו את בשורת הזכייה החליטו בני הזוג כי את סוד הזכייה ישמרו לעצמם. "אנחנו שמחים בחלקנו ונתנהל עם הכסף באחריות", סיפרו הזוכים.

סמנכ"לית שיווק, מכירות ופרסום במפעל הפיס דפנה נעים שאול מסרה: "אנו שמחים על ההזדמנות הגדולה שנפלה בחלקו של הזוג מעורר ההשראה שפגשנו ומאחלים להם להמשיך את חייהם בעשייה ברוכה ובהנאה מרובה".

הגרלת הלוטו עברה לאחרונה מספר שינויים במהלכם תקרת הפרס הראשון בלוטו עלתה ל 40 מיליון ש"ח (במקום 28 מיליון ש"ח) ובדאבל לוטו – הפרס יכול להגיע עד 80 מיליון ש"ח. הפרס השני גדל ב- 50% ל- 750,000 ש"ח (במקום 500,000 ש"ח) ובכל הגרלה בה לא יילקח הפרס השני, יעלה הפרס ב- 750,000 ש"ח נוספים.

בנוסף, הפרס הראשון בלוטו יחל מ- 5 מיליון ש"ח (במקום 4 מיליון ש"ח) ועד 10 מיליון ש"ח בדאבל לוטו (במקום עד 8 מיליון ש"ח).