ראש מועצת שומרון יוסי דגן: להתגייס לנצחון נתניהו

ראש מועצת שומרון בכנס ירושלים: בנימין נתניהו הוא ראש הממשלה הכי טוב למדינת ישראל ועלינו לישון בשק"שים בשטח ולעשות הכל לבחירתו.

ערוץ 7 , ל' בשבט תש"פ

יוסי דגן
יוסי דגן
צילום: יוני קמפינסקי

ראש מועצת שומרון, יוסי דגן, קרא בנאומו בכנס ירושלים ה-17 לציבור הימני לעשות הכל על מנת שבנימין נתניהו ייבחר לראשות הממשלה.

"אנחנו נמצאים בימים קריטיים ביותר", קבע דגן, "וכשעל הפרק השאלה אם אנו עומדים בפני עוד שנים של בניה וצמיחה או חלילה עקירה - אין זמן להתמקד בחילוקי דעות וויכוחים".

"וכן. יש חילוקי דעות. ולא מסכימים על כל דבר עם ראש הממשלה. וגם יש מאבקים. אבל בנימין נתניהו הוא ראש הממשלה שלנו שעומד בראש המחנה הלאומי. הוא הביא את ישראל בכלל, ויו"ש בפרט להישגים חסרי תקדים נגד כל הסיכויים. בנימין נתניהו הוא המצויין ביותר, ומנהיג בסדר גודל גדול", קבע דגן.

לדבריו, "משימת הציבור הלאומי היא להשאיר ולחזק את שלטון הימין - המשימה היא להמשיך ולחזק את כהונתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. ואם צריך לישון בשקי שינה ברחובות כדי שהמחנה הימני ינצח בבחירות, זו המשימה עכשיו".

"בימים שנותרו אנחנו צריכים להתגייס כולנו. כל אחד במפלגה שלו. אני אמנם חבר ליכוד, מצביע ליכוד בגאווה, אבל כל הצבעה למפלגות הגוש חשובה, ושכל אחד יפעל עבור המפלגה שהוא תומך בה, העיקר לצאת ולהוציא את הציבור הרחב מהבתים", ציין דגן.

ראש מועצת שומרון הסביר, "חייבים להבין את הנקודה - בשנים שחלפו תכניות באות והולכות. אם נראה את התכניות מאוסלו, תקופת ברק חוסין אובמה, ועד תכנית המאה. המכנה המשותף הוא, שהן עוקבות ורודפות אחרי קצב הגדילה ביו"ש. בכל הדברים המכנה המשותף הוא כמה גרים יהודים בכל אזור. היכן שיש המון יהודים לא נוגעים ומדברים על ריבונות".

"גם בימי החורבן לפני 15 שנה חיפשו את הישובים הקטנים, ואני גורשתי משא - נור שהיה ישוב קטן עם מעט משפחות. צריך להבין שהמשימה המרכזית היום היא חיזוק המאסות באזורי הקצה אזורי הספר. זו המשימה המרכזית. ולכן במועצה האזורית שומרון המשימה המרכזית והמאבקים המרכזיים שלנו הם איך להביא את המאסות. והדרך לזה היא להביא תכניות מתאר לבניית בתים, קרקע - הסדרת המאחזים, תפיסת ושמירת האדמות וכבישים חדשים", ציין דגן.

דגן הדגיש, "תכנית המאה שלנו היא מליון יהודים בשומרון, ומה שיביא להצלחתה ולריבונות לא פחות מהפעילות המדינית, זה המסות - כמה יהודים יגורו כאן. ודווקא מתוך הנושא הזה בו היו לי לא מעט עימותים עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, ואני חושב בצניעות שבחדר הזה אין מי שישב והפגין מול הבית שלו ובמקומות אחרים יותר, דווקא מתוך הדבר הזה, חשוב לי לומר בעיתוי הזה אמירה ברורה.
בזמן הזה אין שום חשבונות. השבוע הקרוב לא הזמן לויכוחים ודקדקנויות, הוא לא הזמן להשיג כל כל מה שאנחנו רוצים".

"אני ראיתי את הסקרים והמחקרים שמדברים על 600,000 מצביעי ימין שלא יצאו להצביע בבחירות האחרונות. מתחושה של נאחס ושל לא משנה מה יהיה. המשימה שלנו, נאמני ארץ ישראל היא להתרכז בשבוע הזה ולהוציא את האנשים לרחובות. נכון, יש חילוקי דעות, אבל צריך שנסכים על משימה אחת ברורה לשבוע הקרוב - להוציא את כל מחנה הימין להצבעה. שכל אחד יפנה את היומן שלו, את הזמן שלו. עכשיו צריך להתרכז בעיקר, והעיקר עכשיו הוא שבנימין נתניהו ימשיך להיות ראש הממשלה של מדינת ישראל גם בשנים הבאות כדי שנוכל להמשיך לבנות ולהתפתח ביו"ש. בע"ה אנו ננצח את הבחירות, נביא ריבונות ונביא מליון יהודים לשומרון", חתם דגן.