אהוד אולמרט משתלח בנתניהו: "משפחה מטורפת, אנשים מופקרים"

אולמרט בהתבטאות חסרת תקדים על רה"מ: "הם מפיצים שקרים, יש להם מנגנון שעובד שמתחיל בילד המטורלל שחי על חשבון המדינה".

103FM , ב' באדר תש"פ

אהוד אולמרט
אהוד אולמרט
צילום: פלאש 90

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט תקף בחריפות את ראש הממשלה בנימין נתניהו על רקע קמפיין הבחירות נגד בני גנץ.

אולמרט רואה אשמה רק בצד אחד של המפה הפוליטית: "אין פה שניים שמשחקים ככה, יש פה אחד שהפך את מדינת ישראל כולה לזירה של זוהמה, אלימות, ברוטליות, הסתה, עלבון שלא היה דבר כמוהו מאז קום המדינה".

לדבריו אין תקדים לשיח כזה, "אני הייתי על הבמה הפוליטית חמישים שנה, אני זוכר לא פעם מאבקים שהיו בתקופות שאפילו גולדה מאיר מול מנחם בגין לא התנהגו כך. אין שום דבר שהיה אז שמתקרב בכלל לרמת הזוהמה ההסתה ההשתוללות והפגיעה שמוביל אדם אחד ובני משפחתו.

''זו משפחה מטורפת עם אנשים מופקרים באווירה של הסתה ונכונות להרוס כל דבר, לערער כל הסכמה וכל ערך כדי להציל אדם בעניין שאין לו שום קשר לאינטרס של המדינה".

בהמשך התייחס לדברים שאמר ח"כ אבי דיכטר: "הוא הוריד את עצמו לאשפתות באיבוד הכבוד העצמי המינמלי שהפך להיות משרת נרצע של נתניהו. הם מפיצים שקרים, יש להם מנגון שעובד על העניין הזה וזה מתחיל בילד המטורלל שחי על חשבון המדינה בבלפור, זה עובר לאתר כלשהו של ידיעות חדשות שמודיע על הדברים ומשם זה עובר לרשתות החברתיות. זה דברי כזב ושקר שום דבר חוץ מהמשצות שאין להם שום בסיס".

בהמשך הראיון התייחס למותו של נשיא מצרים לשעבר חוסני מובארק וסיפר: "ראיתי אותו לאחרונה במפגש אחרי שפרשתי מכהונתי זה היה לפני שנים. היה לנו מודל קבוע, רוב הפגישות היו בשארם א-שייח' הייתי נוסע למועדון היאכטות ושם הוא היה מנהל את העניניים רוב הזמן הוא היה נמצא שם. היינו יושבים ומדברים שעה וחצי שעתיים בארבע עיניים היו לנו שיחות מרתקות ולפעמים מפתיעות בכנות שלהם. הוא היה מאוד ממורמר על ההתקפות שהיו עליו בנושא דמוקרטיה במצרים".