יו"ר מועצת יש"ע: מהלך שמחזק את ההתיישבות

דוד אלחייני: "שמחים לבשר היום על הסדרת התב"ע של היישוב עלי ועל קידום התכנית של שבות רחל שבבנימין, יחד עם קידום תב"עות נוספות".

ערוץ 7 , ב' באדר תש"פ

דוד אלחייני
דוד אלחייני
צילום: פני אלימלך

יו"ר מועצת יש"ע דוד אלחייני, בירך על אישור תכניות הבניה היום (חמישי) במועצת התכנון העליונה של המנהל האזרחי, ובהן התכנית להכשרת הישוב עלי.

"אחרי שנים רבות, אנו שמחים לבשר היום על הסדרת התב"ע של היישוב עלי ועל קידום התכנית של שבות רחל שבבנימין, יחד עם קידום תב"עות נוספות ביישובים בשומרון, בבנימין ובגוש עציון", מסר אלחייני.

לדבריו, "זהו מהלך שמחזק את ההתיישבות הישראלית ביהודה, שומרון ובקעת הירדן, ואנו שמחים על כך. כל זאת מגיע יחד עם האישור להפקדה של E1 שיושם אתמול, אשר יחזק את הנוכחות הישראלים ממזרח לירושלים ויהווה ניצחון אסטרטגי למדינת ישראל".

"אני מודה לרה"מ בנימין נתניהו, למ"מ מנכ"ל משרד רה"מ רונן פרץ ולשר הביטחון נפתלי בנט, על העבודה החשובה שבקידום התוכניות האלו אשר מאפשרות את הרחבת ההתיישבות", הוסיף.

אלחייני ציין, "ביום שני הקרוב נלך לבחירות, ואנו מצפים מכל ממשלה שתיבחר, להמשיך לקדם ולפתח את ההתיישבות בדיוק כפי שקורה היום. יחד נמשיך בבנייה ובביסוס ההתיישבות על מנת להביא מיליון תושבים לאזור".