בחדשות 13 מתחדשים: אולפן חדש והגשה זוגית

אולפן חדשות 13 יושק, בשבוע הבחירות, בהגשה משותפת של תמר איש שלום ואודי סגל

ערוץ 7 , ד' באדר תש"פ

ביום ראשון תשיק חדשות 13 את אולפן החדשות, הגדול בישראל, אריזה גרפית ועטיפה מוסיקלית חדשה. את השקת האולפן, יובילו תמר איש שלום ואודי סגל, לצד נבחרת הכתבים של חדשות 13.

גודלו של האולפן החדש, שעוצב ע"י אבי פחימה, ומתפרס על שתי קומות, כ- 500 מטר מרובע בקומה התחתונה (כולל דסק) וכ- 75 מ"ר במרפסת בקומה העליונה. במרכז האולפן, שולחן רב תכליתי שישמש למהדורה המרכזית ולתכניות האקטואליה.

במתחם האולפן מעל ל- 120 מ"ר של מסכי לד בתצורות שונות לתפעול מערך אינפוגרפיקה הכולל ״תריסים" מתחלפים ומרכז תצוגה ״למציאות רבודה״ (אוגמנטד ריאליטי).

המיתוג החדש, לוגו מוטמע בתוך ריבוע, המסכים המרכזיים מרובעים וכן הקיט הגרפי משתמש בריבוע באופן ורסטילי וחדשני. ריבוע הוא האלמנט המוביל באולפן ובאריזה הגראפית, עם זיקה לריבועים של מותג רשת, במהלך רוב שנותיה, במטרה להמשיך ולחזק את הקשר בין רשת 13 לגוף החדשות שלה.
עטיפה מוסיקלית חדשה: המוזיקה המוכרת (הפתיח) של החדשות 13, שהלחין ב-2003 עירד אשל, מוזיקאי המתמחה במיתוג מוזיקלי, זוכה לעיבוד חדש.

״ב-2020 לקחנו את המלודיה המזוהה עם החדשות למחוזות דרמטיים וחגיגיים במיוחד ההולמים את האולפן החדש,", מסביר אשל, "כך שההרגשה תפגוש את הצופה מיד בקבלת הפנים. התחושה מהמנגינה תהיה מוכרת אבל העיבוד, כמו הבית יהיה מאד משודרג.״

אולפן חדשות 13
צילום: יחצ

שבוע הבחירות יוצא לדרך בהגשת תמר איש שלום, שמובילה את המהדורה המרכזית משנת 2011 ואודי סגל, עיתונאי בכיר, מגיש "לפני החדשות" מזה כשלוש שנים ברשת 13, ולצידם כתבי ופרשני חברת החדשות.

"הכניסה לאולפן החדש – הבית החדש של חברת החדשות - היא המשך ישיר של תנופת עשייה וחתירה למצויינות של כל עובדי ועובדות חברת החדשות", אומר ישראל טויטו, מנכ"ל חדשות 13, "ואין לי ספק שהתוצאות על המסך מדברות בעד עצמם. זו הזדמנות להודות לכל אנשי המקצוע, מבית ומחוצה לו, שעבדו במסירות, ימים כלילות, בהקמת האולפן".

אבי בן טל, מנכ"ל רשת 13 אמר: "אני רוצה לברך את עובדי ועובדות חברת החדשות, ובראשם את ישראל טויטו, מנכ"ל חדשות 13, על הכניסה לבית החדש, בנוה אילן. אין לי ספק שהחיבור בין תוכן חדשותי איכותי לאולפן חדשני יובילו לחווית צפייה ברמה הגבוהה ביותר".

לוח שידורים- יום הבחירות:
16:00 חדשות היום עם אלי אילדיס ומירי נבו
17:00 מהדורת חמש עם יעקב איילון והילה קורח
18:00 שש עם אמנון לוי ואיילה חסון
19:00 המהדורה המרכזית עם תמר איש שלום ואודי סגל
22:00 – תוצאות המדגם, פרופסור קמיל פוקס
שידורי החדשות ימשכו אל תוך הלילה