בצלאל סמוטריץ':
"לא נהיה עלה תאנה לממשלת שמאל"

השר סמוטריץ' מסביר: "הבחירות יוכרעו בשאלת אחוזי ההצבעה. יש רוב לימין בציבור הישראלי, אם הוא יממש את זכותו, תקום ממשלת ימין".

103FM , ה' באדר תש"פ

בצלאל סמוטריץ'
בצלאל סמוטריץ'
צילום: קובי ריכטר/TPS

שר התחבורה, בצלאל סמוטריץ' (ימינה), שוחח הבוקר (ראשון) עם בן כספית וינון מגל על האפשרות להגיע להכרעה בבחירות שיתקיימו מחר.

"הבחירות יוכרעו עם שאלת אחוזי ההצבעה", טען סמוטריץ', "אם הרוב הישראלי יממש את זכותו תוקם ממשלת ימין טובה שתעשה המון טוב בזהות הימנית של המדינה. יש לנו המון מה לעשות. אנחנו צריכים לעבוד קשה ולממש את הזכות והחובה האחראית ולבוא להצביע".

השר דחה מכל וכל אפשרות להצטרפות לממשלת בראשות בני גנץ: "אנחנו לא נהיה עלה תאנה של ממשלת שמאל, ממשלה שנשענת על הערבים לא תחזיק מעמד, אנחנו צריכים לשמר את גוש הימין".

סמוטריץ' תקף את יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, "אני לא מאמין לאף מילה של ליברמן. אני לא מצליח להבין את אלה שמצביעים לו, הוא לא יישב בשום ממשלה הוא מפיל ממשלות סדרתי".

על הקלטות אשל אמר: "זה נורא ואיום זו שגיאה קשה והיא לא מייצגת את העמדות שלנו או של ראש הממשלה, מדובר בציבור חכם ורציני עם עולם ערכים ואידיאולוגיה שמחובר מאוד להוויה הישראלית היהודית. שלא קונה את כל השנאה והרוע והפילוג".