אריה דרעי: אנשים יפחדו ללכת עם כיפה ברחוב

יו"ר ש"ס אריה דרעי הזהיר מפני ההשלכות האפשריות של עליית ממשלת שמאל בראשות "כחול לבן", "יצטרכו ללכת עם קסקטים כמו באירופה".

חזקי ברוך , ה' באדר תש"פ

אריה דרעי
אריה דרעי
צילום: יהונתן ולצר/TPS

יו"ר ש"ס, שר הפנים אריה דרעי, התייחס אחר הצהריים (ראשון) במהלך אירוע ברית המילה לנכדו יאיר לאפשרות של הקמת ממשלת שמאל לאחר הבחירות, והזהיר מפני השלכותיה.

"ביום שני בלילה עלולה לקום כאן ממשלת שמאל חלילה בתמיכת ליברמן והרשימה המשותפת. אני חושש ואל תקחו את זה כהגזמה, רבותיי, יגיעו ימים אם הממשלה הזו תקום שאנשים יפחדו ללכת עם כיפה ברחוב, יצטרכו ללכת עם קסקטים כמו באירופה", טען דרעי.

עוד הוסיף השר דרעי, "כל הסטטוס קוו, כל היהדות, השבת, הנישואין וקידושין על פי ההלכה, כל מה שחשוב לעם ישראל כמדינה יהודית עומד בסכנה לכן אני חרד מאוד ומקווה מאוד מאוד שבע"ה אנחנו קרובים קרובים שנוכל מחר בלילה להקים ממשלה עם ש"ס חזקה עם ראש הממשלה נתניהו."

במענה לשאלה מה יקרה אם גוש הימין לא ישיג בבחירת מחר 61 מנדטים השיב השר דרעי, "אז יש ממשלה של שמאל ליברמן והרשימה המשותפת, אין משהו אחר תכניסו לראש, לא יהיה בחירות רביעיות. זה או ממשלת ימין בראשות נתניהו עם ש"ס חזקה או ממשלת שמאל עם הרשימה המשותפת וליברמן".

לסיום נשאל השר דרעי אם הוא קורא לבן גביר לפרוש, והשיב, "אני לא קורא לאף אחד לפרוש, רבותיי אתם באמת בצדק פגועים, כועסים אבל אתם הולכים להעניש את ארץ ישראל, את תורת ישראל ואת העם היהודי ואתם הולכים לחזק את השמאל, זאת המשמעות של הצבעה, לזרוק אלפי קולות לפח."