שבע סיבות למה חשוב להשתמש במדרס בגיל הזהב

סיכון מרכזי העלול לפגוע בתפקוד התקין בגיל מבוגר הוא אובדן שיווי משקל ונפילה. כדי למנוע בעיות אלו כדאי להיעזר במדרסים.

בשיתוף אריאל מדרסים , ה' באדר תש"פ

מדרסים
מדרסים
יח"צ אריאל קומפורט

במאה עשרים ואחת גם אנשים מבוגרים שואפים לחיות חיים מלאים ותוססים, ליהנות מפעילויות תרבותיות, לפגוש חברים ולהיות עצמאיים.

כדי ליהנות מתפקוד תקין ועצמאות בגיל הזהב חשוב לשים לב לשינויים העוברים על הגוף בגיל מבוגר ולמנוע סיכונים.

אחד הסיכונים המרכזיים העלולים לפגוע בתפקוד התקין בגיל מבוגר הוא אובדן שיווי משקל ונפילה. כדי למנוע בעיות בשווי המשקל, ביציבה לא מאוזנת ובנפילות, כדאי להיעזר במדרסים.

למדרסים בגיל הזהב יש תפקידים נוספים ולא פחות חשובים. הם משמשים כבולמי זעזועים, הם מסייעים בזרימת דם תקינה לכל חלקי כף הרגל, הם מונעים בעיות וכאבים שונים כמו כאבי גב, כאבי מפרקים ועוד. התאמה נכונה של מדרסים עשויה מנוע בעיות רבות ולהקל על בעיות קיימות.

שבע סיבות למה חשוב להשתמש במדרס בגיל הזהב

המדרסים הם חלק ממערך טיפולי החיוני לבני גיל הזהב. יחד עם הטיפול התרופתי, הטיפול בפיזותרפיה, כדאי גם להתאים מדרסים בהתאמה אישית אפשר יקלו על בעיות רבות ויאפשרו לכל קשיש להמשיך ולהיות פעיל בלי לחוש מוגבל וחסר אונים.

קשישים רבים מאדים את היציבות בגיל מבוגר וכתוצאה מכך מאבדים גם את הביטחון שבהליכה. המדרסים מעלים את היציבות של הגוף בעת עמידה ובעת הליכה, מסייעים בתנועה ומעניקים לו ביטחון עצמי בהליכה.

מדרסים מפזרים את שיווי המשקל של הגוף בכף הרגל באופן מאוזן. כאשר המשקל אינו מפוזר באופן שווה על פני כל כף הרגל עלולים להתעורר כאבים ברגליים, בעיות העלולות לשבש את זרימת הדם בכף הרגל ולמנוע תופעות של נפיחות בכף הרגל, בצקות ויבלות.

בגיל הזהב הליכה או עמידה ממושכת עלולה להביא לכאבים ברגליהם העייפות של הקשישים. מדרס בהתאמה אישית עשוי למנוע כאבים רבים שנוצרו בשל מומים מולדים, בשל לחץ על כריות האצבעות או בשל שינויים ועיוותים במבנה כף הרגל שנוצרו במהלך החיים ועוד.

מדרסים חשובים לכל מבוגר העוסק בפעילות גופנית. אם ספורטאים צעירים נעזרים במדרסים בעת ביצוע פעילות גופנית, אצל קשישים המדרס נחוץ הרבה יותר. בכל מצב שבו הגוף נמצא ובכל סוג של פעילות, הליכה, משחקי טניס, ריצה ועוד, מדרס ימרב את הנוחיות, ימנע נפילות, יבלום זעזועים ועוד.

אנשים מבוגרים סובלים מכאבי גב, מכאבי ברכיים ומשחיקת סחוס. מדרסים עשויים למנוע את הכאבים, לפתור את הבעיות הגורמות לכאבים או לפחות להקל עליהם בהרבה.

מעל גיל שישים אנשים רבים סובלים מרמות גבוהות של סוכר בדם. מחלת הסוכרת פוגעת באיברים שונים ובניהם גם בכף הרגל. כאשר זרימת הדם לא תקינה נוצרים פצעים, בעיקר בחלק הקדמי של כף הרגל אשר נרפאים לאט או שאינם נרפאים כלל. מדרס טוב יגביר את זרימת הדם לכל חלקי הרגל, גם לקדמת כף הרגל, אזור שבו זרימת הדם חלשה יותר, יקל את הלחץ על הפצעים ויזרז את ההחלמה שלהם.

חמישה דברים שלא ידעתם על מדרסים לגיל מבוגר

כאבי רגליים הם בין התלונות השכיחות ביותר בגיל מבוגר. מדרסים יכולים לפתור את הבעיות ולמנוע כאבים.

מדרסים אורתופדיים עשויים למנוע שחיקת מפרקים, תופעה נפוצה בגיל מבוגר. המדרס יעניק תמיכה מלאה לגוף ויגן על המפרקים.

יש סוגים שונים של מדרסים לגיל הזהב. כל מדרס מיועד לבעיה אחר, לקהל אחר, הוא מגיע במידות שונות, הוא עשוי מחומרים שונים והמחירים שלו שונים. מדרסים בהתאמה אישית מותאמים באופן נקודתי לבעיה שממנה סובל הקשיש ועוזרים לו להתמודד עם הבעיה. כיום אפשר להתאים את המדרס לבעיות רפואיות שונות ולספק מענה לכל בעיה.

את המדרסים אפשר להעביר מנעל לנעל.

אתם לא חייבים לקחת הלוואה בבנק כדי לרכוש מדרסים איכותיים. אפשר לקנות מדרסים במחירים אטרקטיביים דרך חברות הביטוח, קופות חולים או גופים ציבוריים אחרים.

הזמן מדרסים אורטופדיים היום וקבל במקום תוך שעה בלבד!