נקבעה רשימת השחקנים לאולסטאר ישראל

10,002 מצביעים בחרו בכוכב העולה של הכדורסל הישראלי דני אבדיה, כמי שימש קפטן באירוע האולסטאר של ליגת ווינר סל, בכמעט פה אחד

נרי וייס , ח' באדר תש"פ

אבדיה. במקום הראשון בפער
אבדיה. במקום הראשון בפער
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

בפעם העשירית ברציפות, יתקיים ביום שישי בעוד שבועיים וחצי אירוע אמצע השנה של הכדורסל הישראלי, אירוע האולסטאר של ליגת ווינר סל.

האירוע שיכלול תחרויות אישיות של הטבעות ושלשות, יכלול בין היתר גם הופעות של הצמד סטטיק ובן אל וכן הופעה של עדן חסון. רגע השיא של האירוע יהיה כמובן משחק הראווה בין נבחרת הישראלים לנבחרת הזרים של ליגת העל בכדורסל, כשאלה יורכבו מ-12 שחקנים לכל צד.

כבכל שנה, גם הפעם מי שבחרו את רשימת 24 השחקנים המשתתפים היו הגולשים הרבים כשלא פחות מ- 13,819 מצביעים ומצביעות מילאו את משאל האולסטאר באתר מנהלת ליגת העל בכדורסל.

במקום הראשון בחרו המצביעים הרבים איך לא בדני אבדיה, שחקנה של מכבי ת"א שישמש כקפטן הישראלים כשזה גרף 10,002 קולות. מדובר בסך הצבעות לשחקן אחד שטרם הייתה במשאלים בשנים האחרונות. מקבילו של אבדיה יהיה ג'יימס פלדין מהפועל ירושלים שזכה ל-6,340 הצבעות.

השניים יעשו "כוחות" מבין שאר 22 השחקנים וירכיבו לעצמם את הנבחרות בדראפט האולסטאר הראשון, שייערך ביום שני בשעה 17:30.

את שתי הקבוצות במשחק יאמנו ארבעת המאמנים של המדורגות הראשונות נכון להיום בטבלה: יאניס ספרופולוס ממכבי ת"א, עודד קטש מהפועל ירושלים, גיא גודס ממכבי ראשל"צ וסטפאנוס דדאס מהפועל חולון.

באולסטאר 2020 נראה ייצוג גם לדור הצעיר של הכדורסל הישראלי, בראשות אבדיה כמובן ותמיר בלאט שכבר לקח חלק באירוע אולסטאר. מי שיערכו הופעות בכורה באירוע הגדול של הכדורסל הישראלי הם ים מדר ומייקל בריסקר.

בנוסף, גם לדור הוותיק יותר יהיה ייצוג כאשר גיא פניני וטל דן ייקחו באירוע חלק ובין הזרים ישנו גיוון מעניין בין השחקנים שנמצאים פה כבר מספר עונות כמו גרגורי ורגאס, דקוואן קוק וטוני גפני לבין רוקים בליגה כמו טי.ג'יי וויליאמס, קיוון דבנפורט, ג'מאר גאלי ומרקוס פוסטר.

רשימת המשתתפים המלאה: דני אבדיה, סקוטי ווילבקין (מכבי ת"א), תמיר בלאט, ג'יימס פלדין (הפועל ירושלים), אדם אריאל, אלכס המילטון (מכבי ראשל"צ), גיא פניני, מרקוס פוסטר (הפועל חולון), מייקל בריסקר וגרגורי ורגאס (מכבי חיפה), טל דן, דקוואן קוק (עירוני נס ציונה), אבי בן שימול, קיוון דבנפורט (הפועל אילת), איתי שגב, טוני גפני (עירוני נהריה), יפתח זיו, ג'מאר גאלי (הפועל גלבוע/גליל), עמית שמחון, טי.ג'יי וויליאמס (הפועל באר שבע), ים מדר, לטאביוס וויליאמס (הפועל ת"א), ליאור אליהו ופול סטול (מכבי אשדוד).


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il