כדורי הג'לי שהרסו את השכונה

כדורי הג'לי אמנם נראים תמימים, אבל משחק קטן איתם הצליח לפגוע בשכונה שלמה

מתנאל ראט , י"ג באדר תש"פ

רק נראים תמימים
רק נראים תמימים
צילום: iStock

כאשר סיריל שריינר מצרפת ניסה לצלם את סרטון ויראלי באמבטיה שלו, הוא לא ידע עד כמה הוא עתיד להצליח. הסרטון שיצר הצליח להגיע למיליוני צפיות ברחבי העולם, והשפיע על כל השכונה בה הוא גר, גם אם לא בצורה בה הוא חשב שזה יקרה.

הכל התחיל כאשר סיריל מילא את האמבטיה והשירותים בכדורי ג'ל (אורביז) בשביל מספר סרטונים אותם הוא העלה לערוץ שלו. למי שלא מכיר, כדורי ג'ל מסוגלים לספוג אליהם מים ולהתנפח ומשתמשים בהם בסרטוני רשת רבים.

סיריל החליט לרוקן את האמבטיה והשירותים מהכדורים. הוא הוציא את פקק הניקוז מהאמבטיה והוריד את המים בשירותים בשביל לתת לכדורים להישטף עם הזרם. לחרדתו, הוא גילה כי רוב הכדורים לא נשטפו לניקוז אלא רק גדלו וסתמו את כל הצנרת הביתית. גם הניסיון להעלים את הכדורים בעזרת שואב אבק לא ממש הועיל אחרי שהכדורים הצליחו לסתום גם את השואב.

בהמשך, אחד העוקבים בדף הציע להמיס את כדורי הג'ל באמצעות קצת מלח, וסיריל ניסה לשפוך קצת מלח לתוך הכיור. לאחר מספר דקות נראה שהמלח עזר והסתימה בכיור נפתחה, אבל כאשר הפעילו את המים הסתבר שהמלח רק החמיר את המצב.

סיריל יצא לרחוב וגילה כי כדורי הג'ל סתמו לא רק את הצנרת הביתית אלא את כל הביוב השכונתי. בנוסף, המשטרה שלחה לכל הבתים בשכונה מכתב כי היא חושדת שהסתימה בצנרת היא חלק ממעשה ונדליזם והיא מחפשת את הנאשמים, דבר שרק החמיר את המצב כמובן.

אז בפעם הבאה שאתם נתקעים עם אמבטיה מלאה בכדורי ג'לי, תשקלו לרוקן אותה באמצעים קצת יותר פשוטים, כמו לזרוק לפח למשל. מצד שני, קחו בחשבון שככל הנראה באופן הזה הסרטון שלכם יתפרסם הרבה פחות.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!