מגפת קורונה
אל על מקפיאה את פעילותה לרוב יעדי החברה בעולם

אל על תשהה את הפעילות בהדרגה החל מיום ראשון הקרוב אך תוסיף לשמר קשר אווירי קבוע לארצות הברית, קנדה, אנגליה, צרפת ודרום אפריקה.

ערוץ 7 , ט"ז באדר תש"פ

אל על
אל על
צילום: יוחאי מוסי

חברת התעופה אל על הודיעה הערב (חמישי) כי תשהה את הפעילות למרבית יעדי החברה באופן הדרגתי החל מיום ראשון הקרוב, אך תוסיף לשמר קשר אווירי קבוע לארצות הברית, קנדה, אנגליה, צרפת ודרום אפריקה.

אל על מאפשרת גמישות מלאה ללקוחותיה להקדים הזמנות שמועדן עד ה-31 במרץ ללא תשלום דמי שינוי, טיפול והפרשי מחיר לטיסות מוקדמות יותר.

מנכ"ל אל על גונן אוסישקין אמר כי "בימים ובשעות האחרונות גוברים הדיווחים על עצירה מלאה של פעילות החברות הזרות בנתב"ג נוכח ההנחיות השונות והירידה בביקוש. לאחר ביצוע הערכת מצב, אל על נאלצת להשהות באופן הדרגתי את פעילותה למרבית יעדיה החל מיום ראשון בערב, 15/3/20.

''אנו עוקבים אחר המצב ומתוך אחריות לאומית נמשיך לשמר קשר אווירי סדיר לניו יורק, ניוארק, טורונטו, לונדון, פאריס ויוהנסבורג לצורך הובלת נוסעים ומטען בהתאם ללוח הזמנים המפורסם", הסביר אוסישקין.

פעילות החברה ליעדיה באירופה (פרט ללונדון ופריז) תופסק בהדרגה עד יום ראשון בערב (15/3/20).

טיסה אחרונה לבוסטון תצא אור ליום ראשון (15/3/20), טיסה אחרונה למומביי תצא ביום ראשון (15/3/20), טיסה אחרונה לסן פרנסיסקו תצא אור ליום שני (16/3/20), טיסה אחרונה למוסקבה ובריסל תצא ביום שני (16/3/20), טיסה אחרונה למיאמי תצא אור ליום רביעי (18/3/20) וטיסה אחרונה ללוס אנג'לס תצא ביום רביעי אחרי הצהריים (18/3/20).

מאל על נמסר: ''החברה עוקבת בדריכות אחר הביקושים והנחיות משרד הבריאות והיא מצויה במוכנות מלאה לחידוש הפעילות ליעדים השונים בעולם על פי הצרכים המבצעיים והמסחריים תחת התארגנות מהירה''.