נפתלי בנט משבח את יעקב ליצמן: "אין טוב ממנו"

"ליצמן ובר סימן טוב, פרופ׳ איתמר גרוטו ופרופ׳ סיגל סדצקי עובדים 24/7 במסירות והם עושים זאת למופת", כתב שר הביטחון.

מיכל לוי , כ"א באדר תש"פ

יעקב ליצמן
יעקב ליצמן
צילום: יהונתן ולצר/TPS

שר הביטחון נפתלי בנט השמיע מילים חמות על תפקודם של שר הבריאות יעקב ליצמן, מנכ''ל משרדו משה בר סימן טוב ובכירי משרד הבריאות.

"תודה אינסופית לשר הבריאות יעקב ליצמן ומנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב, ולכלל אנשי מערכת הבריאות", כתב בנט בטוויטר.

לדברי השר בנט, "גם אם לעתים לא מסכימים עם כל דבר (וטוב שכך!), איני יכול לאחל למדינת ישראל יותר טובים מהם".

עוד הוסיף כי, "נכון, זה תפקידם, אבל ליצמן ובר סימן טוב (לצד רה״מ נתניהו), אנשי הלשכות שלהם, פרופ׳ איתמר גרוטו ופרופ׳ סיגל סדצקי עובדים 24/7 במסירות, בניתוק כמעט מוחלט ממשפחותיהם, בנחישות, תחת לחצים, צורך לקבל החלטות גדולות וקטנות שנוגעות בחיי אדם, והם עושים זאת למופת".

בנט חתם במילים: "בהתאם גם רופאי ישראל, האחיות וכל אנשי הבריאות. אתם חוד החנית במלחמה נגד הקורונה, ואנחנו גאים בכם ואסירי תודה לכם".

הבוקר הזהיר שר הביטחון נפתלי בנט כי צעירים רבים נושאים את נגיף הקורונה בלי לדעת זאת, והתקרבות שלהם לאנשים מבוגרים עלולה להיות מסוכנת.

״נקודת התורפה הענקית של מחלת הקורונה היא חיבור בין צעירים לזקנים, בין נכד לסבתא", אמר בנט בסרטון שפרסם בחשבון הטוויטר שלו. ''הרבה צעירים נושאים את הנגיף בלי שהם יודעים. אך כשאתם נוסעים לחבק את סבתא הדבקתם אותה. מבני ה-80 ומעלה, אחד מחמישה מת.

״צריך להישמע להוראות כולן אבל להקפיד לא לגעת בסבא וסבתא. בלי חיבוקים ונשיקות", הוסיף שר הביטחון. ''ואם אתם חייבים לבוא אליהם כדי להביא אוכל או מסיבה אחרת - לשמור על מרחק של שלושה מטרים״.