לרגע עוצרים, תודה מוקירים

בשעה 18:00 יעמדו רבבות וימחאו כפיים במרפסות, בחצרות ובסופרמרקטים, כאות הוקרה לצוותים הרפואיים ולמתנדבים המתמודדים עם הקורונה.

ערוץ 7 , כ"ג באדר תש"פ

איש מד"א עם ערכת בדיקת הקורונה
איש מד"א עם ערכת בדיקת הקורונה
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

יוזמה של תלמידי מכינת "עין פרת" מבקשת להביע הוקרה לצוותים הרפואיים ולמתנדבים הפועלים למתן מענה למשבר הקורונה.

"ביום חמישי ה-19 במרץ, בשעה 18:00 בדיוק - כולנו ביחד, אזרחי ישראל, נעמוד במפרסות, בחצרות, בגינות הפרטיות, על אדן החלון בבתים, בבתי החולים ובסופרמרקטים", ציינו המארגנים.

"נעמוד זקוף, ונמחא כפיים כאות תודה לצוותים הרפואיים ולמתנדבים שעובדים לילות כימים על מנת לתת לכלל אזרחי ישראל מענה רפואי הולם למצב הלא פשוט אליו נקלענו", הוסיפו.

לכבוד האירוע, יזמו בחדשות 13 משדר בהשתתפות מרבית גופי התקשורת שישדרו על מסך אחד מפגן סולידריות עוצמתי שישודר במסך מפוצל בחדשות 13, חדשות 12, כאן 11, ynet, וואלה, ערוץ הכנסת, ערוץ הספורט, ערוץ 9, רויטרס, כלי תקשורת רבים מהעולם וכמובן שגם כאן באתר ערוץ 7.

חברת LIVEU התגייסה להעברת השידור המורכב בארץ ולעולם.

להגשמת הפרוייקט המורכב הזה, התגייסה גם ״מזמור הפקות״ אשר מעניקה את כל הצוותים הטכניים של השידור.

למימון הפקת הפרוייקט התגייס רמי לוי, שמסר, "בתקופה שכזאת על כולנו להתאחד ולומר תודה לצוותים הרפואיים שעובדים קשה למעננו. מרגש אותי לראות את האחדות של העם שלנו ברגעים קשים כמו אלו. כל עובדי רשת רמי לוי שיווק השקמה מחזקים את העוסקים במלאכת הקודש, באחריות ובמסירות ואומרים תודה! בעזרת השם וכל עוד נמשיך להישמע להוראות משרד הבריאות, נעבור את משבר הקורונה כשאנו חזקים, בריאים ומאוחדים".