השר סמוטריץ':
עודד פורר מכר את נשמתו לשטן

השר בצלאל סמוטריץ' תוקף את ההחלטה להעניק את הועדה שאחראית על שיקום נכי צה"ל למפלגה שחלק מחבריה הביעו תמיכה במבצעי פיגועים

ערוץ 7 , כ"ח באדר תש"פ

עודד פורר
עודד פורר
צילום: קובי ריכטר/TPS

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' ממפלגת ימינה מגנה את ההחלטה להעניק את ועדת העבודה, הרווחה והבריאות לרשימה המשותפת שחלק מחבריה הביעו תמיכה במבצעי פיגועים.

"מליברמן אין לי ציפיות. גם לא מעדת עושי דברו הצייתנית שתלויה בו באופן מוחלט. בכל הסיפור הזה יש טרגדיה אחת: עודד פורר. איש ימין שורשי ומוכשר, שבעוד כמה שנים יתבייש להביט לעצמו במראה ולא יוכל להסביר לילדיו איך מכר את נשמתו לשטן תומך טרור ואנטי ציוני רק כדי לשרת את הבוס".

הוועדה המסדרת, בראשות יו״ר סיעת כחול לבן, ח״כ אבי ניסנקורן, אישרה אמש (שני) את הקמתן של שש ועדות כנסת זמניות.

בראשות ועדת חוץ וביטחון יעמוד רא"ל (במיל') ח״כ גבי אשכנזי (כחול לבן). בראשות ועדת הכספים יעמוד ח״כ עודד פורר (ישראל ביתנו). בראשות הוועדה המיוחדת להתמודדות המדינה עם משבר הקורונה יעמוד ח״כ עפר שלח (כחול לבן). בראשות הוועדה המיוחדת להיערכות מערכת החינוך יעמוד ח״כ ניצן הורוביץ (העבודה-מרצ).

בראשות הוועדה המיוחדת לעבודה ורווחה יעמוד נציג סיעת הרשימה המשותפת. בראשות הוועדה המיוחדת למיגור הפשיעה בחברה הערבית יעמוד נציג סיעת הרשימה המשותפת.

בליכוד תקפו את כחול לבן ואמרו כי הם "רומסים את הדמוקרטיה על חודו של קול, באמצעות הרשימה המשותפת וביניהם תומכת הטרור היבא יזבק. במשך כל שנות קיומה של מדינת ישראל ובכל 22 הכנסות שהוקמו בה, מאז ומעולם, לא היה מצב בו מביאים להצבעה במליאה את הקמתה של הוועדה המסדרת והוועדות הנוספות ללא הסכמה".