יובל המבולבל במועצה האזורית שומרון

יובל המבולבל בהופעה מיוחדת לילדי השומרון בשידור חי בפייסבוק ובערוץ 7.

ערוץ 7 , ה' בניסן תש"פ | עודכן: 19:18

יוסי דגן ויובל המבולבל
יוסי דגן ויובל המבולבל
צילום: רועי חדי

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן אירח היום את כוכב הילדים יובל המבולבל בשומרון, זאת כחלק משידורי המועצה האזורית שומרון "שידורונה" לתושבי השומרון, בתקופת מגיפת הקורונה, הכל על פי הוראות משרד הבריאות.

"אנחנו שמחים לארח את יובל שגם צילם את סרט הילדים הראשון בשומרון "גיבור בעננים"" אומר דגן "כולנו יושבים יחד בתקופה המורכבת הזו בבית וחשוב "לא לשכוח לשמוח". "יובל המבולבל" הוא חבר ותיק וידיד גדול של השומרון. יובל צילם את סרט הילדים הראשון בשומרון "גיבור בעננים"

עוד אמר דגן: "בין השירים דיברנו על השורשים של עם ישראל כאן, על המעשה הציוני של בניין ארץ ישראל שאנו זוכים לעשות כאן ועל הזכות לשמח ילדים ולהרבות אהבה ואחדות בעם ישראל".

במהלך ההופעה – שר יובל מהשירים ולהיטי הילדים הגדולים שלו, שוחח עם ראש מועצת שומרון על הסרט שצילם בשומרון ועל הדברים הרבים שלמד כשטייל בשומרון.

בין השאר אמר יובל לילדים: "השומרון הוא מקום שנבנה והולך והשורשים שלו במקרא. היו כאן שבטי מנשה, בנימין ואפרים וזה מקום נהדר לגדל בו את הענבים הטובים ביותר".

במהלך השידור הקדיש יובל לכמעט 100 ילדים מתושבי השומרון, שחוגגים יום הולדת החודש, ברכת יום הולדת אישית. אלפי ילדים צפו בשידור בזמן אמת.