כעס על אשתו והחליט לרצוח את כל המשפחה

כתב אישום הוגש נגד ברק בן עמי מהוד השרון שרצח את בתו התינוקת בת ה-10 חודשים וניסה לרצוח את אשתו ובתו בת ה-3.

ערוץ 7 , ז' בניסן תש"פ

ברק בן עמי
ברק בן עמי
צילום: אלבום משפחתי

הפרקליטות הגישה כתב אישום לבית המשפט המחוזי מרכז נגד ברק בן עמי, בן 34 מהוד השרון, שרצח את בתו התינוקת בת ה-10 חודשים וניסה לרצוח את אשתו ובתו בת ה-3.

על פי כתב האישום, ב-6 במרץ 2020 בשעות הבוקר המוקדמות, בשל ויכוח של מה בכך, שבמהלכו עלבו הנאשם ואשתו זה בזו, גמלה בליבו של הנאשם ההחלטה להמית את אשתו, א', את בתם הפעוטה ואת בתם התינוקת, וכן לשים קץ לחייו.

בן עמי התקרב ל-א', אשר ישבה באותה עת על הספה כשהתינוקת בזרועותיה, והיכה אותה באלימות קשה בעוד היא מנסה להדוף אותו ממנה. בן עמי ניגש אל מטבח הבית, נטל סכין מטבח ודקר את א' מספר פעמים באמצעות הסכין בצווארה במטרה להביא למותה.

לאחר מכן ניגש בן עמי אל התינוקת ודקר אותה באמצעות הסכין על מנת לגרום למותה, בצווארה וכן בבית החזה שלה. לאחר מכן הנאשם דקר את הפעוטה באמצעות הסכין מספר פעמים בצווארה ובפלג גופה העליון על מנת לגרום למותה.

א' הצליחה לקום וניסתה לצאת מן הדירה על מנת להזעיק עזרה. הנאשם ניגש אליה ודקר אותה פעם נוספת. למרות זאת, הצליחה א' לצאת אל החצר וצעקה לעזרה. הנאשם שיצא בעקבותיה דקר אותה שוב בבטנה באמצעות הסכין. הנאשם חזר אל הדירה, שם חנק את הפעוטה בצווארה בידיו.

בנוסף, פצע עצמו הנאשם באופן שטחי בצווארו בעזרת הסכין וסכין נוספת. הנאשם חדל ממעשיו כאשר נכנסו לדירה אנשים נוספים.

כתוצאה ממעשי הנאשם נגרם מותה של התינוקת; לפעוטה נגרמו פצעי דקירה רבים והיא נותחה ואושפזה למשך 10 ימים; לא' נגרמו פצעי דקירה רבים והיא נותחה ואושפזה למשך 7 ימים.