המתיחה של מועצת בנימין

המועצה פרסמה על מציאת 'תגלית השנה' - אגם תת קרקעי מרהיב. מאוחר יותר הבהירה שמדובר במתיחת 'אחד באפריל'

ערוץ 7 , ז' בניסן תש"פ

המערה שכביכול התגלתה בבנימין
המערה שכביכול התגלתה בבנימין
צילום: ללא

באגף התיירות של מועצה אזורית בנימין לא נתנו לקורונה לנצח את חוש ההומור והצליחו למתוח היום אלפים רבים לכבוד הראשון באפריל.

בליווי תמונה מרהיבה עלה היום בבוקר פוסט בדף הפייסבוק של תיירות חבל בנימין בו הוכרז על תגלית השנה - אגם תת קרקעי מרהיב שטרם ניתן לחשוף את מיקומו והתגלה לפני מספר ימים בלב בנימין.

בפוסט נכתב עוד כי "האגם באורך של כ100 מ', נמצא בתוך שכבת קארסט ממש בקרבת אחד הישובים ונחשף עקב בור שנפער מעליו בגשמים הרבים של החורף האחרון. אנשי מחקר מאוניברסיטת אריאל והמרכז לחקר מערות (מלח"מ) נערכים למיפוי החלל התת קרקעי העצום, לקראת פתיחתו כאתר תיירות חדש בבנימין".

הפרסום זכה לעשרות אלפי חשיפות ברשתות החברתיות וגרר מאות פניות למועצה מצד הציבור הרחב ואף מכלי תקשורת רבים שביקשו להגיע ולסקר את האגם החדש.

כעת מודים בחיוך באגף התיירות במועצה האזורית בבנימין כי מדובר במתיחה מוצלחת ביותר לכבוד הראשון באפריל. התמונה עצמה שייכת לאגם במקסיקו.

מנהל אגף התיירות במועצה אזורית בנימין משה רונצקי אמר, "גם בימי הקורונה צריך לדעת לשמור על מצב רוח וחוש הומור טובים. האגם הזה אמנם לא התגלה עדיין בבנימין אבל יש מערות קארסטיות ומעיינות רבים וצלולים שאנו מזמינים את אוהבי הטבע להנות מהם, ביום שאחרי הקורונה".